Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

kaefek Apelacja o nick podczas statusu RP


.batmanek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kaefek 

UID: 4156

Wiek RP: 19

Wykształcenie: High school

Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Liam to młody Afroamerykanin, ma swój styl a jego ręce oblegają tatuaże wskazujące na odsiadkę. Nosi kręcone czarne włosy, a jeans'y luźne i lekko spuszczone.  Dumny reprezentant swoich barw.

Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): O'Kelly to twardy dzieciak z zasadami, które wpojono mu za dzieciństwa. Na osiedlu zapoznał się z ulicą i dość szybko się z nią zaprzyjaźnił. Chłopak już w high school opychał swoje pierwsze dragi, i zaczął obracać sporą gotówką jak na jego wiek. Wspomagał finansowo przede wszystkim swoją matkę, którą dzielił z dwiema siostrami, i wiele jej zawdzięcza. Policja zbierała od roku na Liam'a dowody, a gdy chłopak został pełnoletni organy ściągania zastawili się na chłopaka i złapali go w momencie gdy pozbywał się ostatnich działek crack'u. Po roku za dobre sprawowanie wyszedł z więzienia, teraz toczy swoje życie na jednym z osiedli w LS i stara się nie wpaść po raz drugi. 

Jaka jest twoja definicja RP: RolePlay to stworzenie histori postaci i wcielenie się w nią. Podczas odgrywania zachowujemy cechy postaci i staramy się trzymać zasady, takie jakie ma przyswojone odgrywana postać.

Nick RP (imie i nazwisko postaci): Liam O'Kelly

Edytowane przez batmanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...