Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SAPD | Blacklist


w_thunder

Rekomendowane odpowiedzi

idnxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxaa.jpg.3d681b885837caba6a2eac1ba7f8b967.jpg

Blacklist - Lista osób, które posiadają aktywny zakaz powrotu oraz aplikowania do departamentu z powodu jego nieposzanowania, niszczenia struktur oraz rażące łamanie regulaminu jak i zasad wewnętrznych.

  • Osoby, które zostały wpisane na listę z możliwością złożenia apelacji (MA) w przypadku jej odrzucenia mają nałożony "cooldown" co oznacza, że kolejną mogą złożyć po upływie miesiąca.
  • Wpisy na listę dotyczące osób bez możliwości złożenia apelacji (BMA) nie zostaną nigdy usunięte.
  • Executive Command Staff zastrzega sobie prawo do odrzucenia apelacji bez podawania konkretnego powodu jeżeli zostanie ona złożona w sposób nieprawidłowy lub taka zapadnie decyzja.
  • Informowanie o złożeniu apelacji, poganianie członków zarządu do jej rozpatrzenia kończy się jej automatycznym odrzuceniem.
  • Odejście z Police Academy w czasie jej trwania oznacza uzyskanie wpisu na czarną liste.

image.png.4522f98874872bfe9d1378a73e535d68.png.3a45ee6c1f1857641fac919858d6cb68.png

BLACK LIST

  • @maksiu8523- Nadużywanie ŚPB oraz broni palnej, złe reprezentowanie departamentu, odwalanie (BMA)
  • @krycha8752- Ciągłe odejścia i powroty do frakcji (MA)
  • @pamokkok - Odwalanie na służbie - (MA)
  • @blackwi.d- Ciągłe powroty i odejścia, nieprawdziwe oskarżenia KSF - (BMA)
  • @Somsiad Adum - złe reprezentowanie frakcji, odwalanie, niewykonywanie poleceń Executive Staff'u - (MA)
  • @Debowy Dożywotni zakaz dołączania do frakcji ze względu na obrazę zarządu frakcji, odwalanie na służbie, nieodpowiednie zachowanie + obraza członka KSF (BMA)

image.png.4522f98874872bfe9d1378a73e535d68.png.3a45ee6c1f1857641fac919858d6cb68.png

Apelacje należy złożyć w tym temacie według poniższego wzoru:

 

  • Nick:
  • Nick z discorda:
  • Powód otrzymania wpisu na Blackliste:
  • Data otrzymania wpisu na Blackliste:
  • Stopień przed uzyskaniem wpisu:
  • Treść apelacji:

Copyright®
Powyższy materiał został przygotowany dla frakcji SAPD na serwerze OutRPG
Całkowity zakaz kopiowania, udostępniania oraz używania bez zgody twórców:

@w_thunder@tytuzx

Edytowane przez w_thunder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mlodyhankus napisał:
  • Nick: mlodyHankus 
  • Nick z discorda: mlodyHankus
  • Powód otrzymania wpisu na Blackliste: Odwalanie oraz brak kultury na służbie
  • Data otrzymania wpisu na Blackliste: około 31.07.2023
  • Stopień przed uzyskaniem wpisu: jeśli sie nie mule to PO2
  • Treść apelacji: 

Rozumiemy, że brak treści apelacji oznacza, że nie chcesz dodać niczego od siebie, żadnego przejawu skruchy, wyjaśnienia co się stało, jakiejś deklaracji, że się to nie powtórzy.. - Okej, w związku z tym apelacja zostaje odrzucona. 

Edytowane przez w_thunder
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nick: mlodyHankus 
  • Nick z discorda: mlodyHankus
  • Powód otrzymania wpisu na Blackliste: Odwalanie oraz brak kultury na służbie
  • Data otrzymania wpisu na Blackliste: około 31.07.2023
  • Stopień przed uzyskaniem wpisu: jeśli sie nie mule to PO2
  • Treść apelacji: Witam jak  teraz myślę to czuje że moje zachowanie było nie stosowne do frakcji i osób w niej . Mam nadzieję że już będzie wszystko dobrze i moje zachowanie się poprawi . 
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mlodyhankus napisał:
  • Nick: mlodyHankus 
  • Nick z discorda: mlodyHankus
  • Powód otrzymania wpisu na Blackliste: Odwalanie oraz brak kultury na służbie
  • Data otrzymania wpisu na Blackliste: około 31.07.2023
  • Stopień przed uzyskaniem wpisu: jeśli sie nie mule to PO2
  • Treść apelacji: Witam jak  teraz myślę to czuje że moje zachowanie było nie stosowne do frakcji i osób w niej . Mam nadzieję że już będzie wszystko dobrze i moje zachowanie się poprawi . 
  • "Osoby, które zostały wpisane na listę z możliwością złożenia apelacji (MA) w przypadku jej odrzucenia mają nałożony "cooldown" co oznacza, że kolejną mogą złożyć po upływie miesiąca."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Nick: mlodyHankus 
  • Nick z discorda: mlodyHankus
  • Powód otrzymania wpisu na Blackliste: Odwalanie oraz brak kultury na służbie
  • Data otrzymania wpisu na Blackliste: około 31.07.2023
  • Stopień przed uzyskaniem wpisu: jeśli sie nie mule to PO2
  • Treść apelacji: Siema moje zachowanie było nie na miejscu strasznie odwalałem i myślałem że to jest fajne , bardzo żałuje że tak postąpiłem moge obiecać że moje zachowanie sie poprawi. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mlodyhankus napisał:
  • Nick: mlodyHankus 
  • Nick z discorda: mlodyHankus
  • Powód otrzymania wpisu na Blackliste: Odwalanie oraz brak kultury na służbie
  • Data otrzymania wpisu na Blackliste: około 31.07.2023
  • Stopień przed uzyskaniem wpisu: jeśli sie nie mule to PO2
  • Treść apelacji: Siema moje zachowanie było nie na miejscu strasznie odwalałem i myślałem że to jest fajne , bardzo żałuje że tak postąpiłem moge obiecać że moje zachowanie sie poprawi. 

Apelacja zaakceptowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...