Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do San Andreas Transport Corporation // Listopad


kviatkovsky

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.4a0b5f34ee187257afd4b89851782681.png

꧁༺ Rekrutacja do frakcji 𝐒𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐞𝐚𝐬 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐫𝐩𝐨𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 ruszyła! ༻꧂


⠂𝚆𝚈𝙼𝙰𝙶𝙰𝙽𝙸𝙰⠐

◤  14 lat.◥

◤  30 godzin przegranych na serwerze. ◥

◤  250 doświadczenia.◥

◤  Mikrofon.◥

◤  Znajomość mapy oraz lokalizacji.◥

◤  Prawo jazdy Kat. B ◥



⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

Nick z serwera:
Nick discord+tag:
Imię:
Wiek:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:

 

Rekrutacja zostanie zamknięta: 18.11.2023r.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Narez
Nick discord+tag: ^Narez (tagi z discorda zostały usunięte także dlatego nie dodałem [tutaj screenshot w razie "W" https://prnt.sc/Fn-BwXqZT86N] )
Imię: Dawid
Wiek: 19
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: https://prnt.sc/FT47dx1C28UD (do wyników raczej na pewno będę miał już 30h)
SS z panelu kar: https://prnt.sc/Qjgv3YcAnsP3
Ilość doświadczenia: https://prnt.sc/FT47dx1C28UD
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Hej hej, mam na imię Dawid, wkrótce mam swoje 20 urodziny (w grudniu). W MTA mam już przegrane z dobre 4 tysiące godzin (jak nie więcej, aż ciężko zliczyć), choć na waszym serwerze jeszcze nie posiadam jakiegoś wielkiego stażu to myślę że szybko się to zmieni. Interesuję się motoryzacją i koszem. Z racji że chodzę do szkoły wieczorowej (piatęk, sobota) to mam poro luzu w ciągu dnia przez więkoszość tygodnia, także jestem dostępny od rana do wieczora. Z RP jak i RPG mam spore doświadczenie, miałem swoje serwery na FiveM jako założyciel i deweloper, także trochę pojęcia o tym mam. Spędziłem trochę czasu w SATC i LSPD na ProjectRPG, a nawet był czas w którym byłem tam moderatorem w dziejach początkowych serwera.

Coś od siebie: Myślę że jestem dobrą osobą na to stanowisko z powodu mojego doświadczenia w MTA jak i w FiveM, a to na pewno jest dużym skokiem nad innymi, ponieważ wiem jak w więkoszości prosperują serwery na MTA i FiveM, wiem ile pracy trzeba w nie wkładać, oraz ile potrafią stworzyć problemów. Nie jestem osobą młodą, także to też na pewno jest dużym plusem w komunikacji między graczami jako pracownik SATC. Mam masę czasu do przeznaczenia na serwer jak i frakcję, liczę na pozytywny wynik podczas sprawdzania podania i z góry pozdrawiam 🙂

 

Edytowane przez narez
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Zbychu2115
Nick discord+tag: lvnch
Imię: Hubert
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) image.png.46c55580dc6d8f6b88c646d3904b7afc.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.deb83635f4b270d675ed1ca6dd263a62.png 
Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.png.48331c7c2e1887257cc9d77c1c3963c6.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem Hubert mam 16 lubie grac w gry takie jak mta gta 5 fortnite i gry survivalowe/fabularne. Interesuje sie piłką nożną mój ulubiony klub to brentford koszykówką piłką ręczną i skokami narciarskimi nie jestem toksyczny
Coś od siebie: GLHF

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:blazee
Nick discord+tag:blazee___
Imię:kuba
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):hej,jestem kuba interesuje się sportem,motoryzacja.Mieszkam w Krakowie ale nie jestem kibolem ani zadnym złym czlowiekiem,jestem spokojny,hojny,kulturalny. Staram nie popelniac bledow ortograficznych predzej interpunkcja.lubie bezpieczna jazde,jestem bardzo chetny do rozmow a wiec wybieram ta frakcje,lubie integrowac sie z ludzmi,chetnie pomoge gdy moge,wole porozmawiac niz sie klucic czy bić.Mysle ze to na tyle 
Coś od siebie: Mam nadzieję ze moj wzor będzie dobry i zostanę przyjetym,pozdrawiam kazdego

 

 

MTA_ San Andreas 14.11.2023 18_12_11.png

MTA_ San Andreas 14.11.2023 18_13_05.png

Edytowane przez blaze2853
złe ss
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Rolnik
Nick discord+tag: sebix_agro_
Imię:Adrian
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.thumb.png.45db3f43e2d186843ebea1e97a3e768f.png
SS z panelu kar:dałem w tym ss ile mam godzin przegranych 
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.62a6de4291b866e8db0c185c1c0a2869.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Lubię Rolnictwo ,jazdę autami  oraz ryby w rl które mnie odstresowujące  oraz jestem bardzo miły pomagam początkowym  ludziom na serwie oraz  daje napiwki ludziom na mechu 
Coś od siebie: Fajnie jak bym się dostał do frakcji 

Edytowane przez sebix_agro_
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Gloudy
Nick discord+tag:
Imię:Jan
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.thumb.png.fad8fd821ab65f0a6085f98ab498275b.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.14b75825147df7dd2de833cc7140ad61.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.52694c098bdbd158be9ff0574b9bf2ad.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Hej, Mam na imię Janek jestem z podkarpacia jestem spokojny,miły,kulturalny,zabawny interesuję się informatyką i bardzo lubię rozmawiać z ludźmi staram się być otwarty dla każdego kogo znam. Strasznie lubię jeździć autami i czuć vibe tego pomagam kiedy ktoś tego potrzebuję i staram się być uczciwy.
Coś od siebie: Mam Nadzieję że się dostane i będę w jakiejś frakcji 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

Nick z serwera:Danieloo11_
Nick discord+tag:2paluszki
Imię:daniel
Wiek:13
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Kocham Grac W Mta Oraz na serwerze Outrpg Uwielbiam prowadzic pojazdami i chciałbym dostac sie do Taxi Moje mażenie Uwielbiam Piłke 
Coś od siebie:Chciałbym dostac sie do Taxi Tsa bo kocham takie prace Oraz grac na outrpg na najelpszym serwerze w mta szkodimage.thumb.png.9ef8d37bb4557b60bc33e4d37a977141.png że tak mało osób gra 🙂  image.png.7714c617ccd12362a71c4fe060ef6874.png

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, szymektv napisał:

Nick z serwera:SxymekTV
Nick discord+tag:SzymekTV#6702
Imię:Szymon
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak posiadam 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 280 godizn image.thumb.png.b6640908a22c28f5b9e59dab0eb6f7f7.png 
SS z panelu kar:image.thumb.png.f3acf33f9ff9aea0c4332dcd365980f2.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 3104
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Cześc  mam na imię Szymon lubię grać w gry . Interesuje się taxi już od lat 10 chciałbym sprubować swoich szans w STC. Out rpg jest najlepszym serverem i dlatego tu pisze rekru . Interesuje się motoryzacją i terz grami np GTA  THE V lubię jeszcze pomagać rodzicą . Meszkam w Lublinie i interesuje się jeszcze uprawą sport np Hokej i Koszykówke .

Coś od siebie: Chciałbym dojść bardzo mi sie podoba ta frakcja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Vyczolv
Nick discord+tag: vyczolv
Imię:Szymon
Wiek: 19 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Oczywiście
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Cześć jestem Szymon mam 19 lat gram w mta już od dobry 3 lat. dużo tez gram w cs2 minecrafta phasmophobie i tym podobne moimi zainteresowaniami jest mechanika samochodowa granie łowienie ryb w wolnym czasie i granie w kosza. pracuje jako monter rusztowań 
Coś od siebie: Posiadam duze doświadczenie we frakcji SATC oczywiście z innych serwerów posiadam ogólnie duże doświadczenie w  innych frakcjach np safd.

i cos odemnie na koniec jesli zastanowicie sie nad przyjeciem mnie z góry dziekuje za szanse

 

IMG_7209.jpg

IMG_7208.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:mruzWSRH
Nick discord+tag:mruz  a tag to hujoza_
Imię:Wojciech
Wiek:17 (26.11 juz 18)
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Owszem
 

Zrzutekranu(11).thumb.png.17a39b2f415ffb7fee38e2678d511f2e.pngZrzutekranu(16).thumb.png.6a4eb6820e33f61de76281bf05ff174a.png

Coś o sobie: Jestem z niewielkiego miasta na dolnym sląsku. W wolnym czasie pogrywam sobie w różne gierki najczesciej są to liga legend i własnie mta. Zaraz mam 18stke wiec napeno fajnie bylo by dostac prezent w postaci mozliwości spróbowania swoich sil w SATC. Jestem bardzo aktywny czy to na serwerze (ostatnio wrócilem do grania bo mialem przerwe) czy to na discordzie. Moim hobby pobocznym jest piłka reczna w która kiedys gralem ale gdyby nie kontuzja w 82....

Coś od siebie: Mój dziadek byl tzw. złotówa i mi opowiadal swoje historie zwiazane z zawodem wiec troche wiem z czym to sie je.

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: kacperrro
Nick discord+tag: kac-per78#6811
Imię: Kacper
Wiek: 19
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Kacper mam 19 lat moje zainteresowania to piłka nożna. Na serwerze mam już przegrane 130 godzin wcześniej udało mi sie dostać na tym serwerze do frakcji medyków. Miałem przerwe od serwera ale teraz wracam i chciałbym sie dostać do tej frakcji bo chciałbym pomagać osobom które chciałyby dostać się w jakiekolwiek miejsce na naszym serwerze 😄. Wracając do moich zainteresowań w wolnej chwili też lubie pograć w tenisa stołowego.  
Coś od siebie: Mam nadzieje że uda mi się dostać do tej frakcji i oczywiście życze powodzenia reszcie graczy składających podanie :D

Bez tytułu.png

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...