Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do San Andreas Transport Corporation //Grudzień 2023


marianek1

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.4a0b5f34ee187257afd4b89851782681.png

꧁༺ Rekrutacja do frakcji 𝐒𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐞𝐚𝐬 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐫𝐩𝐨𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 ruszyła! ༻꧂


⠂𝚆𝚈𝙼𝙰𝙶𝙰𝙽𝙸𝙰⠐

◤  15 lat.◥

◤  30 godzin przegranych na serwerze. ◥

◤  250 doświadczenia.◥

◤  Mikrofon.◥

◤  Znajomość mapy oraz lokalizacji.◥

◤  Prawo jazdy Kat. B ◥



⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

Nick z serwera:
Nick discord:
Imię:
Wiek:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:

 

Rekrutacja zostanie zamknięta: 09.12.2023r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:420Kosper
Nick discord:420.Kosper
Imię:Kacper
Wiek:17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Witajcie, mam na imie Kacper mam 17 lat mieszkam w małej wsi na podkarpaciu interesuję się rolnictwem chodzę do szkoły rolniczej o kierunku mechanik i operator maszyn rolniczych oraz interesuję sie mechaniką wszystkiego co ma silnik spalinowy i jestem w stanie rozłożyć motor i go złożyć na tyle dobrze że będzie działał to tyle ode mnie 
Coś od siebie: do satc chce dołączyć z powodu takiego że jest mało taksówek od godzin wieczornych a ja jestem głownię w te godziny aktywny i chciał bym dołączyć aby pełnić funkcję takiego ala nocnego przewoźnika pozdrawiam zarząd outa

mta-screen_2023-12-04_18-45-37.png

mta-screen_2023-12-04_18-45-17.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: GrzesiuDDR
Nick discord: grzesiu2212
Imię: Grzesiu
Wiek: 18 prawie 19
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: oczywiście 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) image.png.712028edd6c465c03eb83b409b9f54f2.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.0ae6db0f6b8e6d689f834fb9138bfd71.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.png.f61d194973ecbf05e2a81501f0620eac.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem Grzegorz interesuje sie sportem grami komputerowymi oraz majsterkowaniem.Mam 18 prawie 19 lat w tamtym roku skonczylem szkole.Chcialbym dolaczyc do frakcji poniewaz interesuje mnie praca taksówkarza i jest to jedyna praca w mta w ktorej nigdy nie uczestniczylem.Co moge jeszcze powiedziec dobrze gra mi sie na serwire wiec chcialbym teraz sprobowac pracy we frakcji. W wolnym czasie czytam tez ksiazki ale rzadko sie to zdarza poniewaz gram w mta  
Coś od siebie: Pozdrawiam dobrych chlopakow dobry przekaz leci powodzenia kazdemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: RDFL
Nick discord:  ༒FF•𝕊𝔼𝔹𝔸꧂#6386
Imię: OLEK
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) image.png.0e3ad6cd7d5b5bec0000c27edf4b39fd.png
SS z panelu kar: image.png.c4ee08366d59cccd1bfa8c134212ab3e.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.png.f23ce7de0ff43916687c0171b8415433.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Olek mam 16 Lat mieszkam w Warszawie chodzę do szkoły samochodowej na zawód TPS. Lubię grać w gry takie jak: MTA, GTAV, Czasami Cs2 , Lubię też wychodzić na miasto z kolegami , Kocham majstrować przy autach i je rozbierać na części i je tiuningować w jakiś sposób , Jestem miły lubię dużo rozmawiać i spędzać czas przed komputerem z innymi.
Coś od siebie: kocham OUTRPG 😄

Edytowane przez RDFL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Westt
Nick discord: west2419
Imię: Paweł 
Wiek: 16 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: TAK
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam mam na imię Paweł. Gram na serwerze już dosyć długo. Lubię jeździć samochodami po mapie. Znam bardzo dobrze mapę można powiedzieć że prawie każdy zakamarek heh. Jest to jedyna frakcja do której chciał bym bardzo dołączyć .
Coś od siebie: POZDRO ADMIN ❤️image.png.b8ded43d620e82dd49fec9158fa58dba.pngimage.thumb.png.f24457a674243fe689afac4fd010fb43.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Dhaferr
Nick discord: dhaferr
Imię: Daniel
Wiek: 22
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Daniel mieszkam w Katowicach, lubię grać w gry video oraz spędzać czas z dziewczyną/znajomymi. W wolnym czasie lubię gotować, spacerować wieczorami czy siedzieć i rozmyślać. Interesuje się również piłką nożną jak i koszykówką.
Coś od siebie: Pozdrawiam całą administrację serwera OutRPG.

mta-screen_2023-12-04_18-48-23.png

mta-screen_2023-12-04_18-54-31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: B0berek21
Nick discord: B0ber
Imię: Kuba
Wiek:16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)Zrzutekranu2023-12-04184646.png.dc2c2474d86e4e3e2890baa6846db4ea.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)obraz_2023-12-04_184818221.png.362d2d686ecab8823a752804554c55c8.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Dzien dobry nazywam się Kuba mam 16 lat tak jak juz napisałem  mieszkam niedaleko łodzi,lubie spedzac czas ze znajomymi oraz grac w gry szczególnie w mta. W wolnym czasie lubie sobie troche po majsterkowac chodze do drugiej klasy jestem na zawodzie elktryk. Interesuje sie komputerami oraz autami to tyle z mojej strony dziekuje.
Coś od siebie:  Mam nadzieję  ze  dostane się  ponieważ bardzo chciałbym  dołaczyc własnie do SATC dziekuje to tyle z mojej strony  Miłego dnia /Wieczoru Pozdrawiam cieplutko cała administracje 

SS z panelu kar:Zrzutekranu2023-12-04185100.png.3ce642667f1ea63b7c819ac090ddf087.png

Edytowane przez bober_2114
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: gucio16
Nick discord: dziamal2116
Imię: Kacper
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
SS z panelu kar: 
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Cześć jestem Kacper jak już wcześniej wspomniałem, chodzę do 2 klasy szkoły branżowej na profilu stolarza. Byłem w EMS ale niestety odszedłem z frakcji bo było za dużo materiału i ciężko mi to było połączyć ze szkołą. Podanie pisze dlatego ze od zawsze chciałem być w SATC ale EMS mieli pierwsi rekrutacje i jakoś tak wyszło. pochodzę z malej miejscowości w województwie pomorskim. Jestem osobą, która stosuje się do regulaminów, szybko się uczę, jestem pracowity i uzależniony od mta ( dokładniej outrpg)
Coś od siebie: do tych kar to było dawno i nie prawda nauczyłem się przez ten czas pokory i powstrzymywać emocje. liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania pozdrawiam

image.png

image.png

Edytowane przez dziamal2116
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:gruchacan2115
Nick discord:gruchacan2115
Imię:Kacper
Wiek:18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)jest w ss
SS z panelu kar: jest ss
Ilość doświadczenia: (SS z F5)jest ss
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Cześć, Nazywam się Kacper mam 18 lat pochodzę z Wrocławia, interesuje się motoryzacja, jestem w 3 klasie branżowej szkoły zawodowej Mam praktyki jako mechanik samochodowy. Byłem kiedyś w Ems ale przerosło mnie tam RP do odgrywania i nie mogłem sobie podzielić czasu między szkołą a nauczeniem całego RP. Od dłuższego czasu,zastanawiałem się z kolegami o dołączeniu do frakcji SATC. Jestem osoba spokojna, panującą nad emocjami i szybko się uczę .

 Coś od siebie: Licze ze dobrze napisałem wszystko.Pozdrawiam  


 

obraz_2023-12-04_184652655.png

Zrzut ekranu (138).png

Edytowane przez gruchacan2115
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: OGszef
Nick discord: ogszef
Imię: Oskar
Wiek: 18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)⬇️⬇️⬇️
SS z panelu kar:⬇️⬇️⬇️
Ilość doświadczenia: (SS z F5)⬇️⬇️⬇️
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Cześć, jestem Oskar, mam 18 lat i pochodzę z małej miejscowości w województwie pomorskim. Jeśli chodzi o mnie, nie lubię zbytnio pisać o sobie, ale staram się, jak mogę. Wydaje mi się, że jestem osobą dojrzałą, lubiącą się śmiać, oraz osobą z dystansem zaangażowaną w to, co robię. Nie lubię uczestniczyć w czymś, w czym się nie widzę. Jak wchodzić, to albo na grubo, albo wcale. Byłem wcześniej w frakcji EMS, ale odszedł Szymek i jakoś frakcja straciła życie, więc również odszedłem, a za mną dużo osób. Zastanawiałem się od dłuższego czasu nad frakcją SATC i oto jestem.
Coś od siebie: Myśle że wybierają mnie możecie sobie zapewnić stałego pracownika życzę wszystkim powodzenia Liczę na to że się dostane  

image.png

obraz_2023-12-04_184847129.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: mandziak12

Nick discord: Mandziak555

Imię:Kacper

wiek:17

Czy posiadasz sprawny mikrofon?:TAK

Ilość przegranych godzin na serwerze: f5 ss będzie

ss z panelu kar bedzie

Ilość doświadczenia:f5 ss będzie

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): nazywam sie Kacper mieszkam obok wrocławia mam lat 17 gram w piłke nożną troche interesuje sie bronią troche lubie łowić ryby gram dużo w mta aktywny jestem bardzo i mam nadzieje ze dobrze napisałem dziekuje 

 Coś od siebie bede odgrywał dobrze rp bede miły dla graczy ktorzy bedą potrzebować podwózki 

Zrzut ekranu 2023-12-02 191851.png

Zrzut ekranu 2023-12-02 191710.png

Edytowane przez mandziak12
zapomniałem dodać ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: MalyCJ
Nick discord: MalyCJ
Imię: Kacper
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) https://imgur.com/a/wvMg0I9
SS z panelu kar: https://imgur.com/a/WPkSFcf
Ilość doświadczenia: (SS z F5)https://imgur.com/a/w8PcNoN
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siemka mam na imię Kacper. Gram na serwerze krótko. Lubię jeździć samochodami po mapie. Znam bardzo dobrze mapę. Jest to jedyna frakcja do która sprawia mi frajdę.
Coś od siebie: Serwer dobry dużo nowych rzeczy na innych serwerach jest to takie proste a tutaj hulajnogi elektryczne specjalne parkingi dużo fajnych rzeczy z których jest frajda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Coyote
Nick: Coyote
Imię: Filip
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Oczywiście
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.315e5776c5909facdaffd47d8d065241.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.5e3d4a1937a317d81ec02226014cba0c.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.5d5968a2a2caa713303ed3f8cdb5f11e.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Nazywam się Filip, lubię bardzo grać w koszykówkę kiedyś chciałbym być w profesjonalnej drużynie koszykarskiej. Chodzę do szkoły mundurowej w Skórczu, w kierunku logistyka. Bardzo chciałbym się dostać do SATC, ponieważ lubię pomagać i wozić graczy z punktu A do punktu B. Interesuję się też strażą pożarną.  Chodzę na zajęcia MDP (Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza) w Osiecznej Woj. Pomorskie. Jak przejdę szkołę mundurową chciałbym pracować jako strażak w PSP Gdańsk. Lubię poznawać nowe osoby, umiem szybko rozwiązywać problemy oraz pogodzić kłócące się osoby.  Gdybym był w SATC robiłbym ponad normę a co za tym idzie? SATC była by w rankingu frakcji jeśli chodzi o aktywność.
Coś od siebie: Pozdrawiam @Bodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Grzybeq
Nick discord: grzybeq_
Imię:Igor
Wiek:16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:                                                                    SS Poniżej
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Cześć mam na imie Igor i mam 16 lat, pochodzę z Kielc. Interesuje sie piłką nożną i motoryzacją. Bardzo chciałbym dostać sie do SATC, ponieważ lubie uczyć sie nowych rzeczy i szybko sie ich ucze. Chodze do 2kl szkoły branżowej i mam praktyki jako hydraulik. Lubie grać w gry typu MTA, GTA i CS dziennie na graniu spedzam ok. 4-6h. Jestem, także  ambitna osobą, która  chciała by coś w życiu osiągnać.
 Coś od siebie: Licze na pozytywna rozpatrzenie mojego podania z góry Dziękuję  i pozdrawiam  całą administracje OutRPG

Zrzut ekranu (66).png

Zrzut ekranu (65).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Repeta123
Nick discord:Repeta123
Imię:Kamil
Wiek:20
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)20231205_153027.thumb.jpg.b2f6399837177fcc265ea48e552dea7f.jpg
SS z panelu kar:20231205_153058.thumb.jpg.aa1edc9f45dad1cc625a1c3d9360f616.jpg
Ilość doświadczenia: (SS z F5)20231205_1530272.thumb.jpg.4c1b0b70af842ad17f938d6556ea2432.jpg
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Witam mam na imię Kamil mam 20 lat mieszkam w wojewudztwie Lubelskim niedaleko Lublina. Moimi zainteresowaniami są gry na komputerze , motocykle , modelarstwo i słuchanie muzyki. Dwa lata temu skończyłem szkołę aktualnie pracuje w zażądzie drug powiatowych jako pracownik zwykły. Lubię tez jeździć motocyklem mam w posiadaniu motocykl kawasaki o pojemności 500 ale na wiosnę planuje zrbic już pełną kategorie A i kupić już większy motocykl. A jak chodzi o granie w gry to najbardziej lubię grać w MTA , Farming Simulator , Construction Simulator oraz jesze w 2 inne gry , a jak chodzi o muj charakter to jestem miły i lubię poznawać ludzi.
Coś od siebie:Pozdrawiam serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Ondzio.
Nick discord: ondzio.
Imię: Czarek
Wiek: 18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) https://imgur.com/a/ZF1peu3
SS z panelu kar: https://imgur.com/a/ZF1peu3
Ilość doświadczenia: (SS z F5) https://imgur.com/a/ZF1peu3
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Czarek mam 18 lat. Cechuję się sumiennością i skrupulatnością wykonywanych obowiązków, powagą oraz spokojem ducha (opanowaniem emocji). Jeśli chodzi o wysokie stanowiska we frakcjach to nigdy nie wykorzystuje tego tylko i wyłącznie dla siebie. Siebie i swoją korzyść w takich momentach stawiam na ostatnie miejsce. Do wszystkiego podchodzę na poważnie nigdy nie nadużywam uprawnień. Wszystkie powierzone mi obowiązki wypełniam zawsze w stu procentach.
Coś od siebie: Życzę wszystkim piszącym powodzenia oraz przyszłym pracownikom sukcesów we frakcji. ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Majster331
Nick discord:Majster331
Imię: Łukasz
Wiek: 21
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 254 h
SS z panelu kar. mam tylko 2 warny zapomniałem ss zrobic 
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 
Coś o sobie (MINIMUM 5 Witam jestem Majster331.gram na tym serwerze dość długi czas jestem ogarniętym graczem,w mta gram od kąd powstało miałem swoich kilka serwerów i grałem rp w fivem wiec jakos sobie chyba poradze 

 

mta-screen_2023-12-06_22-42-56.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nick z serwera: vSmoliv
Nick discord: vSmoliv
Imię: Dominik
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:image.thumb.png.3964e4e1f32481a639a84f0a9334d41c.pngimage.thumb.png.177e5c4a5b7a3e8169dda9420d0ea979.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imie Dominik interesuje sie motoryzacja gram tez w rozne gry np gta online, MTA i MC, w wolnych czasach na serwerze  jezdze autem , łowie ryby na oceanie bo dobra kaska jest czasami z kolegami.
Coś od siebie: Mam nadzieje ze sie dostane do satc. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


⠂𝚆𝚈𝙼𝙰𝙶𝙰𝙽𝙸𝙰⠐

◤  15 lat.◥

◤  30 godzin przegranych na serwerze. ◥

◤  250 doświadczenia.◥

◤  Mikrofon.◥

◤  Znajomość mapy oraz lokalizacji.◥

◤  Prawo jazdy Kat. B ◥



⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

Nick z serwera: snoby
Nick discord: snobyyy
Imię: Kuba
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.png.b13f068d1265c4522bd7a5d50e24fcc2.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.29bfed9c32583ed006b0c42e79b30a09.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.376fc81471bd8b7f738579564bbcfb50.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Kuba. Kształcę się w zawodzie Technik mechanik. Na serwerze gram od dłuższego czasu jak widać po moich godzinach grania. Często z nudów jeżdżę bez celu po mapce którą dobrze znam. Lubię kontakt z community ponieważ można sobie pożartować i porobić fajny vibe. Będąc w SATC mógłbym udzielać rady nowym członkom serwera. Przepisy drogowe panujące na serwerze tak samo dobrze znam i staram się przestrzegać aby dawać dobry przykład innym i dobrze się reprezentować. Jestem praktycznie codziennie aktywny w wieczornych i popołudniowych porach więc będę często popalał taksówką jeśli się dostane. Myśle że jestem dobrym kandydatem, a podanie które napisalem nie jest za krótkie lub za mało rozbudowane.
Coś od siebie: Życzę powodzenia innym, oraz powodzenia w rozpatrywaniu podań, buźka 😘 .

Edytowane przez snobyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Kepson
Nick discord:Kepson1235
Imię:Daniel
Wiek:26
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)mta-screen_2023-12-08_13-31-09.thumb.png.de5b89a57ba1c5a37f8015298a7b09fb.png
SS z panelu kar:mta-screen_2023-12-08_13-32-03.thumb.png.78563545ae02e32957e7abafc392d84a.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)mta-screen_2023-12-08_13-38-09.thumb.png.567f5cdad832923f71250258f843a6d3.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):witam jestem Daniel mam 26 lat. lubie motoryzacje słuchać muzyki oglodać tv grać w gry komputerowe wiecej gram w mta Lubie rozmawiać ze znajomymi na dc jestem kontaktowy przyjacielski szybko się ucze i poznaje nowe osoby jestem spokojną osobą
Coś od siebie:  pozdrawiam całą frakcje  oraz zycze powodzenia kazdej osobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: LionTurkishKebab
Nick discord: lion3.
Imię:Leon
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.thumb.png.8357356577583a54eeaa380f7861e2c0.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.6d65381d352e79e6cf3dc6bd553cade0.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siema, mam na imię Leon PS. Lion. Chodzę do 1 klasy średniej i kształcę się na hydraulika. Moje zainteresowania to koszykówka (fan Milwaukee Bucks). Lubię często grać w mta (nic innego haha) i często słucham muzyki jakaś vixa i czasami coś opium. Moje zalety to punktualność, opanowanie, dokładność, społeczny, a wady to bezwstyd, łatwowierność i nieczułość.
Coś od siebie: Dziękuję za szansę (rekrutację). Mam duże doświadczenie w taxi jak dołączę po tej rekrutacji, to już będę 4 raz, więc mi się wydaje, że jestem lepszy w wiedzy o taxi na tym serwerze. Nie odejdę po 1 miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Zbychu2115
Nick discord+tag: lvnch
Imię: Hubert
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) image.png.6726d7b8c9f1ad1561ba48b0b342adb6.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.deb83635f4b270d675ed1ca6dd263a62.png 
Ilość doświadczenia: (SS z F5): image.png.906fbb72358408c6666585366b0ed6e6.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem Hubert mam 16 lubie grac w gry takie jak mta gta 5 fortnite i gry survivalowe/fabularne. Interesuje sie piłką nożną mój ulubiony klub to brentford koszykówką piłką ręczną i skokami narciarskimi nie jestem toksyczny
Coś od siebie: GLHF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Maksio
Nick discord: maksiu8523
Imię: Maks
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Cześć nazywam się Maks mam 15 lat moją pasją jest wędkarstwo i sporty sztuki walki. Chodzę do 2 klasy liceum, Pochodzę z Województwa Pomorskiego z Brus, i bardzo lubię spędzać czas nad morzem. Na co dzień spotykam się przyjaciółmi na dworze, a wieczorem pogram trochę w gry. Jestem osobą która ma duży dystans do siebie i lubię czasem się z kimś się pośmiać ale wszystko ma swoje granicę, jestem osobą która jest pomocna miła dla wszystkich zawsze staram się zaprezentować się jak najlepiej w nowym towarzystwie. Od ostatniego czasu zacząłem grać w ping ponga i dość dobrze mi to wychodziło, wydaje mi się że złapałem nową zajawke. Jestem też osobą spontaniczną która lubi nowych przygód, która bardzo często lubi doświadczać nowych wrażeń.
Coś od siebie: Miłego<3
image.thumb.png.e159c275fecdbe01d557026579f822af.png
image.png.ddf1a86f9042c147601ca0342f71f2df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Brother
Nick discord: Brother 🔥
Imię: Jakub
Wiek: 16 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): 

Kuba, szesnastoletni entuzjasta, fascynuje się światem motoryzacji i boksu, z pasją zgłębiając ich tajniki i historię. Jego zainteresowania ukazują silny zmysł determinacji i pragnienie zgłębiania różnych dziedzin. W wolnych chwilach oddaje się grom komputerowym, gdzie rozwija swoją kreatywność i umiejętności strategiczne, zanurzając się w wirtualnych światach pełnych przygód i wyzwań. Kuba emanuje energią i zaangażowaniem w wszystko, co robi, łącząc swoje zainteresowania w spójną pasję, która definiuje jego unikalną osobowość. Jego ciekawość świata motoryzacji i sportowych zmagań sprawia, że jego droga życiowa wydaje się być pełna możliwości i nieustannego rozwoju. Jego wszechstronne zainteresowania pokazują zrównoważony sposób spędzania czasu i otwartość na różnorodne doznania.

Coś od siebie: Życzę każdemu powodzenia kto aplikuje na te stanowisko

mta-screen_2023-12-09_13-12-11.png

mta-screen_2023-12-09_13-12-01.png

Edytowane przez gawron2115_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...