Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Szymon2115


Domino76

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Domino76
Nick osoby oskarżonej: Szymon2115
Powód napisania skargi: Przywłaszczenie majątku 
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> między 19/19:30
Dokładna data zdarzenia: 17.10.2022
Opis sytuacji: Witam w dniu 17.10 zdarzyła się sytuacja nieprzyjemna ponieważ chciałem pożyczyć normalną pożyczkę graczowi biliskiemu któremu ufałem mówił że chce 200k na max 2 dni do spłaty No i zrobiłem SS wszystko ładnie i następnie miss clickiem wysłałem mu 2 raz 200k prosiłem żeby oddał to napisał że nie odda po czym wyszedł z serwera więc pisałem na discordzie mu i nic więc mówię napisze skargę bo nie będę tracił hajsu. Odczekałem około 24h mówię nie oddał pisze skargę. SS mogę wysłać na dc do osoby która zajmie się ta sprawa.
Dowody: Mam Dowody jak mu aby kasę pożyczyłem ale mogę znaleźć jak mu 2 raz przelalem
Coś od siebie:Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Domino76 napisał:

image.thumb.png.3e4637e15b432c1860a6aacbf28fe570.png

To jest pozyczka jeśli będzie trzeba moge znalesć w consoli że jeszcze raz mu przelałem 200k bo mam dokłądna godzine na screanie

i co ja mam ci tu odpisac XD napisalem ze ci oddam tą pozyczke w max 2 dni to znaczy ze ci oddam a wyjsc to nie wyszedlem tylko mnie wywalilo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie kłam bo nie wszedłeś w najbliższe 20h tylko na następny dzień o 15 i jeszcze zamiast oddać kasę ta co przez przypadek ci przelałem to wyszles i na dc nawet nie odpisałeś ale kłamać możesz dalej. Aktualnie wkradles się na konto chłopa i mu majątek ukradłeś więc chuja se pograsz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostalem wlamanie JA. A wiem ze to ty @Tajemniczy chłop , poniewaz oglaszasz sie ze zbieraniem offek za mojego bulleta XD. Sam sie zjebie wjebales i się z tego nie wymkniesz. Nie jestem na tyle spierdolony, zeby SAM oddac jakiemus cejowi samochod warty wiecej niz jego caly majatek razem wziety. Skonczysz z banem farmazonie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MarleJek napisał:

Tak, dostalem wlamanie JA. A wiem ze to ty @Tajemniczy chłop , poniewaz oglaszasz sie ze zbieraniem offek za mojego bulleta XD. Sam sie zjebie wjebales i się z tego nie wymkniesz. Nie jestem na tyle spierdolony, zeby SAM oddac jakiemus cejowi samochod warty wiecej niz jego caly majatek razem wziety. Skonczysz z banem farmazonie.

nie wlamalem sie XDDD pojazd byl wystawiony na gieldzie za 2k 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LegendaryManV8 napisał:

@Tajemniczy chłopmasz 24 h na zwrócenie wszelkich pieniędzy panu Domino wraz z kwotą ktorą wysłał miss clickiem.

@Domino76proszę o kulturę w skardze.

@Tajemniczy chłopprzyznajesz się do czynu włamania się na konto gracza MarleJek?

 

nie przyznaje sie bo sie nie wlamalem pojazd byl na gieldzie sprawdzcie logi ze kupilem na gieldzie bo to co oni piszą jest żalosne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tajemniczy chłop napisał:

nie wlamalem sie XDDD pojazd byl wystawiony na gieldzie za 2k 

 

W każdym bądź razie latasz kradzionym bulletem z mojego konta XD. Poza tym jakbyś był mądry to byś rapsa napisał o wytepanie auta na przecho żeby ktoś bana nie dostał, ale jako iż jesteś debilem to se go wziąłeś XD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarleJek napisał:

W każdym bądź razie latasz kradzionym bulletem z mojego konta XD. Poza tym jakbyś był mądry to byś rapsa napisał o wytepanie auta na przecho żeby ktoś bana nie dostał, ale jako iż jesteś debilem to se go wziąłeś XD. 

ty udajesz? chwile po kupieniu skapnąlem się ze ty zostales ukradziony zręsztą admini też i oddalem go 10minut po kupieniu XD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LegendaryManV8 A więc tak nie oddał kasy wręcz wydał cala nawet ta co wysłałem missclikiem a jak kazałem mu oddać to mówi że musi zarobić, szczerze nie będę czekał na takie coś bo to co mu missem wysłał powiniebez  żadnego ale wysłać a wydał ta kasę wraz z pożyczka myślę że permika mu możesz dać za takie zachowanie nie mam po co czekać nie wiadomo ile żeby mi oddał ta kasę bo dla mnie to jest zachowanie nieodpowiednie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Domino76 napisał:

@LegendaryManV8 A więc tak nie oddał kasy wręcz wydał cala nawet ta co wysłałem missclikiem a jak kazałem mu oddać to mówi że musi zarobić, szczerze nie będę czekał na takie coś bo to co mu missem wysłał powiniebez  żadnego ale wysłać a wydał ta kasę wraz z pożyczka myślę że permika mu możesz dać za takie zachowanie nie mam po co czekać nie wiadomo ile żeby mi oddał ta kasę bo dla mnie to jest zachowanie nieodpowiednie 

kasę wydałem 2 dni temu na tune bulleta potrzebuje jeszcze 2-3dni na uzbieranie kasy poniewaz nie mialem jak zbierac  @Domino76   @LegendaryManV8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Tajemniczy chłop napisał:

kasę wydałem 2 dni temu na tune bulleta potrzebuje jeszcze 2-3dni na uzbieranie kasy poniewaz nie mialem jak zbierac  @Domino76   @LegendaryManV8

Miałeś 24h, nawet wtedy nie zaprzeczyłeś a teraz nagle piszesz o 2/3 dni? Ostatnia Szansa - Oddajesz graczowi Domino76 200k pożyczki + 200k które wysłał missclickiem oraz + 50k za czas oczekiwania, zgadzasz się? Na oddanie masz MAX 2 Dni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LegendaryManV8 napisał:

Miałeś 24h, nawet wtedy nie zaprzeczyłeś a teraz nagle piszesz o 2/3 dni? Ostatnia Szansa - Oddajesz graczowi Domino76 200k pożyczki + 200k które wysłał missclickiem oraz + 50k za czas oczekiwania, zgadzasz się? Na oddanie masz MAX 2 Dni!

no zgadzam sie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2022 o 18:11, LegendaryManV8 napisał:

Miałeś 24h, nawet wtedy nie zaprzeczyłeś a teraz nagle piszesz o 2/3 dni? Ostatnia Szansa - Oddajesz graczowi Domino76 200k pożyczki + 200k które wysłał missclickiem oraz + 50k za czas oczekiwania, zgadzasz się? Na oddanie masz MAX 2 Dni!

Zrzut ekranu (3352).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...