Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Administratora R4DiX


sapphire69k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Szafirek
Nick osoby oskarżonej: @.raadix R4DiX
Powód napisania skargi: Mute 7 Dni, bezpodstawny. 
Godzina zdarzenia: Ostatnia.
Dokładna data zdarzenia: 2023-12-27 13:02:07
Opis sytuacji: skomplikowany.
Dowody:  w załączniku ... powód do mutowania przez R4DiX  + ss jak lensya nazywa mnie pedofilem ;*  - za to dostaje 

 

ZA NAZWANIE MNIE PEDOFILEM ******

Gracz LenysyA został wyciszony. Administrator: Fenix Powód: BK w stronę gracza// Dowody dostarczone do Administracji. Czas kary: 6h Koniec kary: 2 dni temu Data: 2023-12-26 12:58:39 (2 dni temu)

 

 TYLKO 6h A te ssy co są dołączone to są dowody na mnie...  7 DNI MUTA XD 

Gracz Szafirek został wyciszony. Administrator: R4DiX Powód: Nadmierne prowokowania gracza // Dowod dostarczony administracji. Czas kary: 7d Koniec kary: za 6 dni Data: 2023-12-27 13:02:07 (1 dzień temu)

za praktycznie nic.. jak już to ban na cały dzien powinien być ale i to nie.

@DXT Zrób coś. 

 

R4DiX w apelacji o unmuta każe mi przepraszać łysego chłopa który mnie nazwał pedofilem i nie przeprosił XD

 

śmieszne.

 

Brawo R4DiX - Proponowana kara przeze mnie to odsuniecie od obowiązków na 7 DNI , skoro nie chce ci sie łączyć faktów i kropek. 

 

 

 


Coś od siebie:  @DXT Zrób coś. 

 

 

 

image (1).webp

image (2).webp

image.webp

Edytowane przez sapphire69k
Bo tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz o tym rozmawilismy, nadalem kare po dwoch dniach jak wrocilem na serwer z "urlopu swiatecznego", nadmierne reporty byly w twoja strone + dowody.
Nadalem mute 7d przez to ze ciagle prowokowales go, przychodziles czy przyjezdzales obok gracza LensynyA, po drugie sam gracz dostal na 6h mute, Administrator Fenix nie wiedzial drugiej wersji gracza dlatego tez mial krotsza kare od Ciebie, a ty 7 dni ode mnie.
Mysle ze skarga zostanie odrzucona powiewaz z doswiadczenia wiem ze prawidlowo postepilem, rowniez po reakcji graczy bylo widac ze zajelem sie ta sprawa i dobrze zareagowalem.
Aktualnie nic nam nie zostaje niz czekac na wypowiedz @kviatkovsky'iego, prawdopodobnie bedzie juz na nowy rok, zycze milego dnia :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...