Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


slasher0462

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Slasher
-UID:  18474
-Wiek RP: 26
-Wykształcenie:  Wyższe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  Młody chłopak który nie dawno ukończył akademię policyjną. Od nie dawna jest Officerem w Departamencie Policji w stanie San Andreas który poszedł w ślady swego starszego brata Jacob'a. Jest dość wysoki, interesuje się mechaniką oraz siłownią, regularnie uczęszcza do OutGym, aby być zwinnym, szybkim oraz silnym mężczyzną.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Nicolas Kaida Urodzony 1 Stycznia 1998 roku w stanie Los Santos, wychował się ze starszym bratem oraz ich samotną matką. Ojciec opuścił ich po narodzinach Nicolasa. Skończył szkołę wyższą gdzie poznał swoją kobietę z którą ma zamiar się pobrać. W 2018 roku jego brat wyjechał do San Fierro aby rozpocząć karierę Funkcjonariusza Policji. Po 6 latach nastał czas na jego karierę wyprowadził się do San Fierro aby iść w ślady brata wstąpił do akademi i ukończył ją pozytywnie, widuje się często z bratem na służbie.
-Jaka jest twoja definicja RP:  Jest to imersja w kierunku postaci którą kreujemy w grze, stajemy się nią, myślimy jak ona i odgrywamy czynności które chcemy wykonać
-Nick RP (imie i nazwisko postaci):   Nicolas Kaida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...