Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza


sebix_agro_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Rolnik
Nick Oskarżonego: Smolarek ,F4zz
Powód Skargi: Mówią i Piszom na dc za ile sprzedaje pole  i  coś mówią silnik od esioka  i inne rzeczy ale to jest pokazane na nagraniu 
Data I Godzina Zdarzenia: 19:50 coś takiego 
Opis całej sytuacji:  prowokują mnie  na  na mta abym ich wyzwał a potem muta dostał   ,Piszom oni za ile sprzedaje pole i czy ukradłem silnik od esioka czy coś takiego ale to jest pokazane na nagraniu co oni mi robią.
Coś od siebie: Chciałbym aby dostali jakomś kare lub  coś inego  , Chciałbym aby ktoś rozpatrzał moją skarge 
Dowód! (Wymagane!): 

image.png

Edytowane przez sebix_agro_
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym sie wypowiedzieć i obronić się z tych zarzutów wobec mojej osoby. 

Oskarżenia o publikowanie informacji dotyczących sprzedaży pola, a także o kradzieży silnika od esioka są prawdziwe, lecz drogi Rolniku nie prowokujemy cie żebyś nas wyzywał abyś dostał muta. Rozpoczynając rozgywkę na serwisie nadałeś sobie nick: Rolnik a więc losowy gracz może sobie pomyśleć że mieszkasz na wsi na jakimś wielkim gospodarstwie. Słowa kierowane w twoja strone drogi rolniku sa w celach humorystycznych nie możesz sie załamywać a obrócić słowa w żart lub brać je z dystansem, ponieważ wtedy inne grono osób zauważy to że jesteś łatwym celem do wyzywania i będą ci utrudniać rozgrywkę na serwerze. Ja razem z F4zzi'm siedzimy zawsze na discord kiedy gramy na serwerze i piszemy to w celach humorystycznych np. "Rolnik za ile sprzedasz pole?" lub "Rolnik to prawda że ukradłeś silnik od esioka"? Nie mozesz brać wszystkiego na poważnie to jest tylko gra. Jeżeli istnieje konkretny dowód na to że gdzieś ciebie wyzywamy albo tyramy, chętnie się z nim zapoznam, ale na obecną chwilę nie posiadam żadnych związanych z tym dowodów. Proszę o obiektywne rozpatrzenie mojej obrony oraz zastosowanie odpowiednich środków wobec oskarżającego. Chciałbym, aby sytuacja została sprawiedliwie rozwiązana, a wszelkie nieuzasadnione zarzuty odrzucone.

image.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na wstępie chciałbym zaznaczyć że wszystkie sytuacje które miały miejsce były w formie żartu.

a więc drogi rolniku jak możemy zauważyć na całym nagraniu nasze wypowiedzi które były kierowane w twoją stronę były formą żartu mówiąc to na poważne tonacja moja głosu jak i mojego kolegi by była poważna możesz usłyszeć wyraźnie że słowa które wypowiadaliśmy nie były kierowanę do ciebie z nienawiścią lub cie wyzywaliśmy w jakiś sposób na serwerze dosyć często piszemy że mamy silnik w samochodzie od esioka lub żartujemy sobie z czegoś bo mamy dosyć specyficzne poczucie humoru i nie każdy musi je rozumieć jak sam mogłeś zauważyć że są gracze na serwerze którzy rzucają do ciebie gorszymi tekstami i cie obrażają tym samym pogrążając twoją osobę jako gracz serwera outrpg powinieneś się nie przejmować opinią osób trzecich i być osobą niezależną bo jest to tylko gra

 

tym samym wracając do kolegi Smolarka (Dziadu) jak sam możesz zauważyć że odgrywa postać dziada (rolnika) i wszystko co się dzieję na serverze jest formą żartu jeżeli chodzi o pojazd marki infernus którym był zainteresowany to tak chcieliśmy od ciebie go kupić ale nie podałeś nam żadnych szczegółowych informacji na temat pojazdu

 

niżej załączam ss'y na których będziesz mógł wyraźnie zauważyć że nasze zachowanie w porównaniu do innych osób trzecich nie jest może jakoś wcale lepsze lecz sam możesz z nich wywnioskować że gracze piszą do ciebie z nienawiścią a my robiliśmy sytuację w formie żartu nieusprawiedliwia to w żaden sposób naszego zachowanie i nagranie z tej sytuacji dlatego liczę na sprawiedliwe rozpatrzenie skargi a także uzasadnić naszę wypowiedzi i dokładnie je przeczytać obejrzeć nagranie co do sekundy i wywnioskować sam całą sytuację która miała miejsce            z poważaniem F4zzi

Dowód 3.png

dowód 2.png

dowód 1.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@f4zzi03@.smolarek Dlaczego nie zostawiliście gracza w spokoju kiedy wam powiedział to na samym początku nagrania + przyjeliście propozycję gracza Zyzz aby nie dać rolnikowi spokój przez 1h i do tego przyjeliście 10k które proponował.
Myślicie że jeżeli chodzicie cały czas za graczem i mówicie o 1 i tym samym to jest to w celach humorystycznych?
Wy to bierzecie w celach humorystycznych a Rolnik jako prowokacja co osobiście się z tym zgadzam.
Macie coś jeszcze do dodania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, legendarymanv8 napisał:

@f4zzi03@.smolarek Dlaczego nie zostawiliście gracza w spokoju kiedy wam powiedział to na samym początku nagrania + przyjeliście propozycję gracza Zyzz aby nie dać rolnikowi spokój przez 1h i do tego przyjeliście 10k które proponował.
Myślicie że jeżeli chodzicie cały czas za graczem i mówicie o 1 i tym samym to jest to w celach humorystycznych?
Wy to bierzecie w celach humorystycznych a Rolnik jako prowokacja co osobiście się z tym zgadzam.
Macie coś jeszcze do dodania?

a więc nawiązując do twojej wypowiedzi gdzie niby dostałem od Zyzz'a 10 tysięcy nie dostałem żadnej kwoty takiej od zyzza mam wędkę +9 i duży majątek na serverze więc 10k to dla mnie mało jest to 1 rzut wędką dropiąc rekina a także jest takie coś jak prace 
wracając do wypowiedzi że ciągle chodzimy za graczem i mówimy ciągle to samo była to 1 sytuacja gdzie spotkalismy się z graczem na vc więc skąd pomysł że takie sytuacje już miały miejsce?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, f4zzi03 napisał:

a więc nawiązując do twojej wypowiedzi gdzie niby dostałem od Zyzz'a 10 tysięcy nie dostałem żadnej kwoty takiej od zyzza mam wędkę +9 i duży majątek na serverze więc 10k to dla mnie mało jest to 1 rzut wędką dropiąc rekina a także jest takie coś jak prace 
wracając do wypowiedzi że ciągle chodzimy za graczem i mówimy ciągle to samo była to 1 sytuacja gdzie spotkalismy się z graczem na vc więc skąd pomysł że takie sytuacje już miały miejsce?

Tym samym oskarżając moją osobę o ciągłe chodzenie za graczem i terryzowanie go w jakiś sposób potrzebowałbyś większej ilości dowodów że takie sytuacje miały miejsce a takowych dowodów nie ma bo była to 1 razowa sytuacja gdzie się spotkaliśmy jako administrator powinieneś przeprowadzić dokładną analizę i wywnioskować wszystko z tego nagrania a także z naszych wypowiedzi a nie obarczać mnie a także mojego kolegę o jakiegoś tyrana lub osobę która ciągle kogoś nęka w jakiś sposób gdzie dosyć często możesz spotkać nas na rybaku gdzie budujemy sobie miłe relacje z innymi graczami żartując z czegoś

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosne się do nagrania Rolnika ta sytuacja była jednorazowa gdzie go spotkaliśmy. Usłyszałeś na nagraniu padają słowa od Zyzz'a że da nam 10k za nie dawanie mu spokoju przez godzine. Dosłowinie to nawet nie trwało godzine tylko przez niecałe 10 minut jeżeli nie dostrzegłeś zobacz sobie w 8:07 minucie nagrania że po ostrzezeniu szedłem z pojazdu Rolnika i pojechał on w siną dal. 

image.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym jeszcze dodać że przez większość sytuacji która miała miejsce znajdował się tam moderator który obserwował nasze poczyniania skoro nie dostaliśmy mutę ani warna to czemu piszemy o tym na forum jako moderator mógł zareagować i nadać nam warna lub muta dopiero później nadał mi warna żebym zszedł z dachu pojazdu i cała ta sytuacja się zakonczyła 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie ingeruje w to że moderator nie zainterweniował. Może nie wiedział co ma zrobić bądź coś innego.
Natomiast teraz jesteśmy na forum i ja zajmuję się sprawą i mimo waszych tłumaczeń że to w celach humorystycznych czy tym że moderator mógł zareagować nic to nie daje.
Z mojej strony skarga jest do akceptacji ponieważ prowokowaliście gracza Rolnik mimo tego że on sobie tego nie życzył.
Gracz Zyzz również powinien zostać ukarany natomiast z tego co widziałem dostał już warna od moderatora więc kary żadnej nie dostanie.
Tyle ode mnie i liczę na poprawę waszego zachowania po przedawnieniu kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...