Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza szafirek


ddewil

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: ddewil
Nick Oskarżonego: szafirek
Powód Skargi: Gracz caly czas do mnie pisze pomimo ze tego sobie nie zycze i prowokuje
Data I Godzina Zdarzenia: 05.01.2023
Opis całej sytuacji: Gracz szafirekczas do mnie pisze pomimo ze tego sobie nie zycze a pisalem na niego juz reporty ktore nic nie daly i prowokuje mnie gdy mam mute
Coś od siebie:mam nadzieje ze gracz zostanie ukarany
Dowód! (Wymagane!):
image.png.1499f710cefef2510cdff2f18b78643b.pngimage.png.2200ca77cc8fffbac1caed466f8ced95.pngimage.thumb.png.b9a23d1ea7180516b3e9419988514800.png
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):image.png.9b393dd8908b283644b28d291db63a81.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinek z Borsukiem? Który ma aktualnie mute za wyzywanie mnie..  Wymazany drugi ss odnośnie lenseya 

I trzeci ss z dziś .... Napiszę tak.

Wczoraj chciał wywalić mnie na muta conajmniej, miał kolege i mieli wersje że ja się śmieje z niego że dostaał muta.//przeze mnie.  - Terror był gotowy mnie karać, jakbym nie miał dowodów w postaci video to bym skończył z mutem albo banem.

 

- byłem zmuszony wyciągnąć filmiki by się bronić, przez co został wczoraj mocno ukarany przez moderatora Terror.  

kara była słuszna moim zdaniem.  Próbował coś zraportować a skończyło się bardzo źle na jego niekorzyść. 

 

Wczoraj Dewillo został mocno ukarany a dziś się mści.  ~ posprawdzaj za co był karany wczoraj np. I przez kogo.

 

Już Nic nie będę pisał do Dewila... ale jeśli on będzie do mnie pisał, czy jego koledzy.. To będzie wszystko nagrane... tak jak wczoraj było nagrywane i dostarczone do administracji.  ~ dewillo mi nie odpuści. 

 

 

mimo KAR wczorajszych... dzisiaj wyzwał... jutro wyzwie ...a za tydzień też będzie wyzywał i nie tylko mnie a również graczy...

żegnaj dewilku. I nie prowokuj. 

@legendarymanv8  

Napisz do terrora i pogadaj z nim o wczorajszym dniu .. między mną a dewilem.

 

Pozdrawiam Szafirek.

 

mta-screen_2024-01-05_17-09-09.png

mta-screen_2024-01-04_15-25-46.png

 

zamazane ssy powinny zostać automatycznie wypier ... tylko oryginalne.. i tak napisałem tak do ciebie odnosnie lenseya i takie ssy nie są powodem do obciążania czy mutowania ... 

 

Edytowane przez sapphire69k
dev 666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, legendarymanv8 napisał:

@sapphire69k Kiedy przestaniesz prowokować oraz prześladować graczy?

Kiedy przestaniesz mnie prześladować? @legendarymanv8

Przestań mi wmawiać coś czego nie robię. Dwie osoby jedynie na mnie narzekają. Nie wszyscy muszą mnie lubić.

Dewillo nawet dzisiaj dostał muta, ciągle wyzywa i jest nie miły.  Czy ja tak się zachowuje? - nie . 

Nie jesteś nawet na bieżąco z tym co się dzieje na forum i w grze.

 

 

Proszę o zamknięcie tematu :)  

 

Edytowane przez sapphire69k
devillo i borsuczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety nie jest odpowiedź na moje pytanie, my tobie kolego nic nie wmawiamy tylko chyba ty nie widzisz tego co robisz.
Mut ddewila nie ma nic do tej sprawy więc nie wiem dlaczego chcesz wine zwalić na niego mimo to że skarga nie dotyczy wyzwisk tylko nękania oraz prowokacji.
Zdziwiłbyś się bo na bieżąco jestem i póki co to widzę tylko twoją winę.
Oczywiście rozumiem że nie masz nic do dodania skoro prosisz o zamknięcie tematu.
A więc zamykam, miłego dnia.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...