Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Support Varryndern


satysfakcjaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Satysfakcja

Nick osoby oskarżonej: Varryndern (na discord kyoto#8026)

Powód napisania skargi: Zabranie mi prawka na 6h bez podstawy 

Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 21:06

Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 20.10.2022

Opis sytuacji: płynąłem motorówką na wyspe rybacką wpływając od boku wyspy stali gracze, podbiło moją motorówke w strone wyspy i zahaczyłem osoby stojące na wyspie. Varrynder twierdził że wszystko widział i czurny czyli osoba którą zahaczyłem dostał BW co koniec końców okazało sie jednym wielkim kłamstwem (mam nagrane jak czurny mówi że nie wbiłem mu BW). Varrynder również twierdzi że innym osobom stojącym na wyspie również zadałem DMG lecz nie ma on na to dowodu, pragnę napomknąć że stały tam osoby które mnie nie lubią wiec nie brałbym ich wypowiedzi pod uwagę.

Dowody: image.thumb.png.df12fe4a81b6fced79c8d7b4e638d63b.png image.thumb.png.35c95449c7fb4785042c2ae255948c06.png 

Coś od siebie: Reszte dowodów jak nagranie z tego jak wpływam na tą wyspe chętnie wyśle lub pokaże na discordzie ponieważ tutaj nie wiem jak to wstawić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze skąd mam wiedzieć że Cie nie lubią? Musze brać każdą wypowiedz pod uwagę. Widziałem nagranie w którym wjechałeś w grupke ludzi z tekstem "siema kurwy jebane". Ja nie mam nic do dodania poza ty m że ten gracz jest odwalaczem wraz z jego śmieszną ekipą i nie szanuje takich osób. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...