Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na supporta teror


ddewil

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: ddewil
Nick osoby oskarżonej: teror
Powód napisania skargi: Supporter terror wbiegl na dm bedac na duty administracji
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>godzina kolo 15
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 06.01.2024
Opis sytuacji: Supporter teror wbiegl na dm stojac przy graczu ktory ma bw po czym podniosl gracza
Dowody: https://medal.tv/games/gta-sa/clips/1NBCSzcBoRuarD/d1337mqIvFza?invite=cr-MSxONTEsMjAzNTQ3ODA2LA
Coś od siebie:  mam nadzieje ze gracz zostanie ukarany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, nie pamiętam ale gracz o kawałku nicku "borsuczy" nie pamiętam dokładnie napisał że graczu się buguje ammo w m4 i zabija graczy bez amunicji, ja pomagałem aby mu się to odbugowało napisałem graczowi aby zrobił rc, gracz postanowił zrobić rc i ja poczekałem na niego, gracz w tym czasie kiedy robił rc kupił amunicje i mu się odbugowało i amunicję normalnie tracił. W czasie trwania tej akcji wyszliśmy poza dm, gdy zapytałem czy coś jeszcze potrzeba to zaczęłą się o coś "spina" i gracz któremu bugowało się ammo wysłał mi nagranie jak rzekomo gracz który zgłaszał gracza któremu się buguje ammo wychodzi ze strefy dm podczas strzelania (że strzela się i nagle ucieka przed dm). W trakcie gdy gracz o nicku Omarr wysyłał mi dowody na to, ja trochę czekałem, w trakcie tego zabijali się obok nas na dm. Podbiegłem do jednego z graczy i on mi powiedział abym go podniósł, postanowiłem go podnieść. Po chwili otrzymałem nagranie od gracz o nicku Omarr i przeanalizowałem nagranie. Na konieć wyjaśniłem graczu Omarr nagranie oraz co o tym myślę i na tym zakończył się mój report. (jeżeli czegoś nie napisałem to przepraszam ale długo to dosyć trwało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...