Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ] mrblack prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kaczorrro


mrblacku

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: mrblack
UID: 19281
Typ kary: ZPJ
Powód kary: Taran Frakcji EMS.//Dowód dostarczony Administracji

Nick członka administracji nadającego karę: Kaczorrro
Data nadania kary: 06-01-2024
Data zakończenia kary: 07-01-2024
Wyjaśnienie: Nie chcialem w niego wjechac poniewaz jechalem szybko ponad 200 na blacie bylo i zaczalem hamowac a jak sie hamuje to sie gorzej skreca jak zauwazylem ze lece w strone emsu to kliklem spacje zeby szybciej zachamowac i skrecilem kolami w lewo ale i tak w jakiegos z nich wlecialem wysiadlem bo chcialem pomoc ale przezyl wiec wyslalem mu 5k jako rekompesate za to ze w niego wjechalem a jego kolega sie splakal i napisal reporta nie wiedzac czy bylo to specjalnie czy nie
Coś od siebie: Przepraszam panow medykow ale to naprawde nie bylo specjalnie tylko przez przypadek i dzieki wam nie moge teraz zarabiac bo bez prawka nie da sie isc na zadna prace np. Tiry, Dodo, Tramwaje, Pociagi, Odsniezarki, Cysterny a te inne prace typu magazyn i wsm tylko magazyn to nie chce mi sie tam isc bo sie nic nie zarabia a na rybaka tez mi sie nie chce bo daleko do wyspy rybackiej a z mutem nie zapytam nikogo czy mnie podwiezie wiec licze na to ze rozpatrzysz pozytywnie wtedy pojde do pracy zarabiac i nie potrace juz wiecej medyka co ma 11 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...