Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Gloudy Apelacja o nick podczas statusu RP


gloudy.

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick:Gloudy
-UID: 18117
-Wiek RP: 29
-Wykształcenie: Medycyna
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Postać nazywa się Jonathan O'Kelly ma 29 lat i pochodzi z wybrzeży Los Santos. Ojciec Zamordował jego Matkę i był wychowywany z babcią i dziadkiem.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Jonathan Miał trudne dzieciństwo babcia się nim zajmowała codziennie bo dziadek był ciężko chory. John od zawsze interesował się Medycyną bardzo go ciekawiło dlatego postanowił w wieku 19 lat polecieć do San Fierro studiował Medycynę przez 5 lat. jak na wakacje wracał do swojej jedynej rodziny czyli babci i dziadka babcia zadzwoniła do Jonathan'a i powiedziała że dziadek bardzo źle się czuje i powoli odchodzi z tego świata. W domu była apteczka która bardzo przydała się Jonathanowi. Gdy dziadek był już w stanie krytycznym Jonathan wziął apteczkę i uratował dziadka. Po tym bohaterskim Czynie Jonathan Został przyjęty do Emergency Medical Services w którym pracuje i czyni swoją służbę w tej pracy i ratuje wiele zagrożonych żyć
-Jaka jest twoja definicja RP: W skrócie Role Play to odgrywanie w grze prawdziwego życia w grach. Gracze wymyślają nazwy swoich postaci i odgrywają swoją role.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Jonathan O'Kelly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...