Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o Nick RP


mlodyhankus

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick:mlodyHankus
-UID: 4676
-Wiek RP: 24 
-Wykształcenie: Policyjne plus szkoła średnia
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Nazywam się Harry Williams mam 24lata pochodzę z dużego miasta . Moje życie było spokojne zazwyczaj nic sie nie działo lecz jak sie coś działo to jakieś zabójstwa skoki z wieżowców .
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Harry Williams pochodzi z biednej rodziny miszkającej w strej kamienicy które sie prawie zawalała , zależało mu na dobrym wykształceniu ale nie było stać rodziców na to żeby zapewnić mu dobrą szkołe . Dlatego Harry bardzo sie starał żeby zarobić pieniądze na szkołe zbierał truskawki itp , jak udało mu sie zarobić żeby iść do wymarzonej szkoły bardzo sie ucieszył . Dostał sie do wymarzonej szkoły czyli do szkoły policyjnej, ukończył ją po czterech latach po czym zrobił dodatkowe szkolenia w tym zakresie. Po ukończeniu całej edukacji dostał sie do wymarzonej pracy, lecz nie sprawował sie tam dobrze i została wydalony. Po wydaleniu go z Policji dostał lekkiego załamania psychiczno-nerwowego, i stwierdził że musi się odwdzięczyć szefowi i poszedł do organizacji przestępczej. Razem ze swoimi nowymi kolegami dominował wszystkich na czerwonej strefie, łącznie z policją. Ale jak wiadomo wszystko co dobre szybko sie kończy i tak samo było też w tym przypadku. Po całej sytuacji z Policją i bojówką Harry postanowił prowadzić w miare spokojne życie wraz ze swoimi znajomymi.
-Jaka jest twoja definicja RP: Świetna zabawa , odgrywanie prawdziwego życia
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Harry Williams

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...