Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do San Andreas Transport Corporation - Styczeń 2024


iczowski

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.baef2d61f652a14e63bcbfdbe3df8a82.png
           Rekrutacja do frakcji 𝐒𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐞𝐚𝐬 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐫𝐩𝐨𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 ruszyła! 


⠂𝚆𝚈𝙼𝙰𝙶𝙰𝙽𝙸𝙰⠐

◤  15 lat.◥

◤  50 godzin przegranych na serwerze. ◥

◤  500 doświadczenia.◥

◤  Mikrofon.◥

◤  Znajomość mapy oraz lokalizacji.◥

◤  Prawo jazdy Kat. B ◥


⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

Nick z serwera:
Nick discord:
Imię:
Wiek:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:

 

Rekrutacja zostanie zamknięta: 12.01.2024r.

Edytowane przez iczowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Tfujstary
Nick discord:Wash"n"go
Imię:Tomasz
Wiek:17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.thumb.png.1a2d8a32320e68d622b04adbb797d698.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.3b7f701d13e603409494854a7f84fd1a.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Siemano jestem "tfujstary" na out rpg gram od kwietnia, serwer bardzo przypadł mi do gustu. Jestem osobą spokojną lecz jak ktoś zdenerwuje to burzliwą. na serwerze mam spore grono zwolenników którzy uwielbiają moje akcje. nie ma tego w podaniu ale uprzednio byłem w frakcji "San Andreas Police Department" na stopniu Police Officer II. Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie
Coś od siebie:Apropo moich kar one są z listopada :D, oprócz blokady dm bo zaszło małe nieporozumienie, chciałem wspomnieć ze jestem aktywnym graczem i urozmaice życie frakcji!. :3

image.png

Edytowane przez wash_n_go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Dezzerek
Nick discord:Dezzer
Imię:Tobiasz
Wiek:16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.png.f871f06478e8e9a5c8b057ed9334ea53.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.bbbf785fe60edf73bae6d0a224c264ed.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.815f48ce8c7168f6b12f1e4a3bd174fb.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Siema Jestem Dezzer Lubię grać w mta szczególnie na Outrpg i uwielbiam jeździć samochodem dlatego Mam nadzieje że mnie przyjmiecie i będę mógł z wami pracować.
Coś od siebie: chciał bym dodać że jedna z kar została nałożona przypadkiem to tyle mam nadzieje że się dostanę 🙂

Edytowane przez dezzerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • iczowski promował(a) i podpiął/eła ten temat

Nick z serwera:gruchacan2115
Nick discord:gruchacan2115
Imię: Kacper
Wiek:18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)1.965RP
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Nazywam się Kacper, mam 18 lat, pochodzę z Wrocławia. Interesuję się motoryzacją i uczę się w 3. klasie szkoły zawodowej. Obecnie odbywam praktyki jako mechanik samochodowy. Kiedyś byłem w EMS, ale zadanie było dla mnie zbyt wymagające pod względem roli do odgrywania, co uniemożliwiło mi poświęcenie czasu na naukę. Uwielbiam spędzać czas przy grach komputerowych, które dla mnie są nie tylko formą rozrywki. Jestem osobą spokojną, potrafię panować nad emocjami i szybko się uczę.
Coś od siebie: Chciałbym  bardzo przeprosić za ostatnia sytuacje.

obraz_2024-01-08_170348418.png

Zrzut ekranu (184).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:samuraj60
Nick discord:samuraj60
Imię:mateusz
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): nie
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.thumb.png.d1e47154ca0ae130c9792e19b7ef1853.pngimage.thumb.png.c40d76954bcee075b51eaa806304d88c.png
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:jestem przyjazny . łatwo łapie kontakt z innymi. byłem w paru organizacjach.   mam1.5krp i zbieram na elegy5.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: stkubaa
Nick discord: stkubaa
Imię: Kuba
Wiek: 16 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak 
 

Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

image.thumb.png.2aef3bc7c790306e7d3e80f74da9e785.png

SS z panelu kar:

image.thumb.png.e3a82d1ee7f5db09405dc86a39da5095.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): cześć jestem kuba mam 16lat jestem bardzo zaangażowana osoba i ambitna a także kreatywna lubię się uczyć od lepszych dla tego chciał bym zostać taksówkarzem ponieważ twierdze ze sprawiało by mi to wielka radość jestem bardzo pomocna osoba i służę pomocą 
Coś od siebie: sadze ze jak weźmiecie mnie na taxi to nie pożałujecie pozdrawiam i miłego dnia/wieczoru 

Edytowane przez stkubaa
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:drtxyu
Nick discord:drtxyu
Imię: Adrian
Wiek:14 ale wyjątki chyba są więc 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)1600prawie 
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siemka jestem Adrian  mam 14 lat jestem energiczny umiem normalnie myśleć patrząc po paru graczach tego srv. Interesuje się graniem w gry sportem prawie każdy sport , motocrossem , autami (carspotting bardziej). Jestem z pomorskiego(mieszkam pod Gdańskiem) radzę sobie z ortografią i zasadami pisowni polskiej. Chciałem zostać taksówkarzem bo będzie mi to sprawiało satysfakcje nie będę w tej frakcji na tydzień ale będę chciał zostać dłużej ponieważ będę miał tutaj znajomego i nie będzie nudy. Jestem dość miłym człowiekiem i kulturalnym lecz jeżeli ktoś coś zrobi złego wobec mojej osoby to będzie nie miło posiadam doświadczenie byłem na 2srv w tej o to frakcji i dość dobrze sobie radziłem byłem na stopniu starszy kierowca i młodszy kierowca będę wyrabiał dużo godzin bo nie mam co robić wieczorami itp czasem siedzę do nocy więc będę prawie ciągle na duty  to by było na tyle o mnie.
Coś od siebie. Posiadam Nick rp jak to będzie potrzebne nie mam tych 15 lat ale widziałem i was już osoby bez takiego wieku więc może się dostanę będzie mi niezmiernie miło jak się dostane do frakcji TSA i będzie się nam przyjemnie pracować życzę miłego dnia lub wieczorka osobie co to będzie sprawdzać💗.

obraz_2024-01-08_184832745.png

obraz_2024-01-08_184854874.png

Edytowane przez drtxyu
dopisałem trochę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Pan_Pandaman
Nick discord: Pandaman 
Imię: Maciek
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): oczywiście że tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.thumb.png.e3dba5c78443fd01fdcd2b39ea38a38a.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.79a2b7bb44e026cb7137a35ef9419110.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siema mam na imię Maciek mam 15 lat interesuje mnie myślistwo ale również koszykówka. Na codzień chodzę do Technikum o profilu Technik żywienia i usług gastronomicznych. Lubię grać w gry na komputerze a naj częściej gram w MTA na serwerze OutRPG. W outa gram już dosyć długi czas bo już ponad 1rok i myslę że jakieś doświadczenie na tym serwerze już mam ale nawet już byłem w tej frakcji i dobrze ją wspominam nie byłem długo ale mi się bardzo podobało.
Na codzień myslę ze jestem milą, kulturalną i pomocna osobą ale jak ktoś już naprawdę mnie wkurzy to potrafie troche no wiecie.
Coś od siebie: Bardzo chciał bym wrócić do tej frakcji bo naprawdę była fajna i byli w jej bardzo mili ludzie. Życzę wszystkim dostania się do frakcji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: raksooo
Nick discord: raksooo
Imię: Oskar
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): Tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.57bde0ceac92eb35397a1a6deb89b67e.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.0fa90c0ab10d125e3c3582aa8672d79e.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.thumb.png.d83402604cf5588ab7a5bbb5597ae3c4.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Witam, jestem Oskar, mam 15 lat i chodzę do technikum na profil geodezja. Kocham grać w nogę wręcz to moja pasja, gram dużo w gry a w szczególności w MTA na serwerze OutRPG. Prowadzę rownież kanał na yt (nagrywam filmy oraz je montuje) gdzie ukazuje pracę na gospodarstwie  Myślę że jestem bardzo miłą, pomocną a także bardzo ambitną osobą, lecz kary na serwerze tego nie pokazują to tak jestem kulturalną osobą. Bywam czasami hamski lecz bardzo rzadko (musi mnie ktoś naprawdę wkurzyć hah). Byłem na OutRPG rownież w frakcji ERS, ale odszedłem na własne życzenie, ponieważ nie miałem czasu na gierkę , aczkolwiek aktualnie mam czas i wielkie chęci do gry a tym bardziej jak się dostanę do frakcji SATC. 
Coś od siebie: bardzo chciałbym się dostać do taksówek bo jest to ciekawa i spokojna frakcja gdzie można pomóc graczom w transporcie. Życzę powodzenia wszystkim aby się dostali oraz życzę dużo zdrowia dla każdego (w szczególności liderowi SATC). OutRPG ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Meezby
Nick discord:meezby
Imię:Igor
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Cześć nazywam się Igor i mam 15 lat. Pochodzę z małej wsi w województwie łódzkim.Uczęszcam do Technikum o profilu elektryk. Interesuję się graniem w kosza oraz jazdą na rowerze. W wolnym czasie gram w mta oraz spotykam się ze znajomymi.Wydaje mi się że jestem dość spokojną i kreatywną osobą. Na serwerze OUTRPG gram już dość długo co widać po godzinkach dlatego myślę że w frakcji nie będę miał problemu aby zapoznać się z zasadami frakcji. Myślę ze frakcja SATC będzie idealna.
Coś od siebie: Życzę wszystkim powodzenia!

IMG20240108203052.jpg

IMG20240108203148.jpg

Edytowane przez meezby_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: ArekZaleski
Nick discord: ArekZaleski#8596
Imię: Arkadiusz
Wiek: 16 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: SS poniżej 
SS z panelu kar: SS poniżej
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Cześć, jestem Arek i mam 16 lat, mieszkam w województwie pomorskim w mieście znajdującym się w pobliżu Tczewa. Uczęszczam do Szkoły branżowej w zawodzie sprzedawca. Interesuję się pojazdami spalinowymi, i od niedawna próbuje naprawić mój rower z silnikiem 50cc, a poza tym zajmuję się również informatyką, zamierzam za tydzień zbudować nowy komputer. W wolnym czasie gram na OutRPG, wychodzę ze znajomymi albo jeżdżę na rowerze. Według mnie jestem spokojną osobą. Byłem już wcześniej w tutejszej Frakcji, według mnie nie będe miał problemu z przypomnieniem sobie zasad, statusów, itp. Lecz większość z nich pamiętam. Byłem poprzednio na Randze "Kierowca", egzaminy zdawałem z dobrym wynikiem 90% i powyżej z teorii i praktyki. Myślę, że dobrze się sprawdzę w Frakcji 🙂
Coś od siebie: Życzę powodzenia wszystkim innym osobom, i życzę żebyście się dostali ❤️ 

P.S. - Mute za "Reklamę Serwera" był nieprawidłowo wystawiony i po około 15 minutach został zdjęty.

f1.png

kary.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: dymur
Nick discord: dymur
Imię: Arek
Wiek:16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):elo, jestem arek mam 16 lat jestem z bytomia miasta cpunow. lubie se zajebac mefke z ziomkami  czasami przyjebac wiadro moge rozwozic nacpany ludzi taxowka ogl to jestem szef dodajcie mn dzk ❤️
Coś od siebie: grzesiu to frajerdentyimage.thumb.png.cf7613ef68b0b6251a7c418d467a0bfb.pngimage.thumb.png.1d5bfee204f874b4e86ac3b3087c1589.pngimage.png.891560ea1d8412be86bc58d78dd91881.png

 

Edytowane przez dymur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:KronkelDon
Nick discord:KronkielDon
Imię:Krystian
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:Cześć jestem Krystian interesuje się motoryzacją,muzyką,i transportami kolejowymi w wolnym czasie gram w różne gry ewentualnie spotykam sie z znajomymi (mam nudne życie)

Zrzut ekranu (226).png

Zrzut ekranu (227).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:gucio1944
Nick discord:guteg
Imię:kamil
Wiek:17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:image.png.4e028cd864addf6d02eed34277cd7784.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.ad2013572008c802d16f9b189b64a91f.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):  jestem kamil gram w gta od ponad roku bardzo dobrze sie sprawuje gra mi sie swietnie.ogólnie to jestem oporowym bojufkarzem.Lubie uganiać sie za dziewczynami slucham przy tym ulicznego rapu.Jestem miłym kulturalnym czlowiekiem.Staram sie o zawód zaawansowego mechanika samochodowego.Jezdze taksowkami do szkoly i chce byc tacy jak oni pozdro.
Coś od siebie: ogolnie te ss spod f5 nie sa prawda poprawilem sie jestem dobry czlowiekiem i ciebie iczkowski prosze o przyjecie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Kanciano
Nick discord: .kanciano
Imię: Eryk
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) image.png.902bd977ce6e1ea1be275add7ba791c6.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.a10fd8266b4a2b988b29707b993dfd35.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam, jestem Eryk mam 15 lat w mta gram od 30 listopada 2022, na poczatku myslalem ze ta gra bedzie jak dla mnie nudna lecz sie mylilem, gram w nia do teraz i tylko na serwerze OutRPG, interesuje sie graniem w gierki, motoryzacja itp. Bardzo lubie jezdzic samochodem w przeroznych grach typu forza, nfs i aseto corsa.Dziennie spedzam 3 4h na mta lecz ostatnio troche mniej przez to, ze nie mialem co robic na serwerze ale gdy bede w frakcji to bede bardzo aktywny. Mam duze doswiadczenie w prowadzeniu pojazdami i na pewno bede dobrze wykonywal swoja prace. Do satc chcialem dolaczyc juz dawno lecz sie spoznilem z rekrutacja, poniewaz na serwerze czesto robilem jako uber i bardzo fajnie sie jezdzilo z graczami.
Coś od siebie: Licze na pozytywne rozpatrzenie podania. Z fartem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Gameros
Nick discord:patrykxtreme
Imię:Patryk
Wiek:17 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.thumb.png.1fad2236c459a6bbf1c939597931557c.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.7f540af4e1e52905835011c1757160da.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.02a8710f1a3203e03225f6913e39706a.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): może być cięzko Jestem Patryk mam 17 lat 28 czerwca 18 chodze do szkoły ponadpostweoej kierunek cukierknik. Interesuje się komputerami grami montażem filmow itp. znam sie bardzo dobrze na komputerach i ogolnie żeczach związanych z infromatyką. Chciałbym znowu pograć na out RPG ale to w frakcji bo bez nudno jest a mam kierownice to może być ciekawe odczucie w satc.
Coś od siebie:Życzę każemu powodzenia mam nadzeije że się dostane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Miller 
Nick discord: AimBtw ;] 
Imię: Dawid 
Wiek: 18 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie):  tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam, nazywam się Dawid na serwerze znany jako Miller. Na codzień interesuje się motoryzacją i tego roku kończę szkołę branżową na profilu mechanika. Jestem osobą spokojną oraz zrozumiała. W wolnym czasie spędzam czas z znajomymi oraz gram w gry komputerowe. Nigdy nie miałem problemu z poleceniami wyżej położonych mi osób, więc myślę że odnajdę się w waszej frakcji. Bardzo szybko przyswajam wiedzę, dlatego myślę że nie będę sprawiał większych problemów. Z każdym staram się być w pełni szczerym i cenię w sobie ludzi którzy potrafią się przyznać do winy, myślę że jest to pozytywna cecha.
Coś od siebie: Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Daje słowo że nie będę sprawiał problemów wychowawczych. Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Zrzut ekranu 2024-01-10 225247.png

Zrzut ekranu 2024-01-10 225253.png

Edytowane przez aimbtw2300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick z serwera: zac0l
Nick discord:zac0l
Imię:Eryk
Wiek:19
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.thumb.png.712154ed720495fe0dfc5f10fcd8c6ff.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.be6ea627d2edac0a47f77c1496d23003.pngimage.thumb.png.712154ed720495fe0dfc5f10fcd8c6ff.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 1413, widać na SS powyżej
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siema. jestem Eryk mam 19 lat i mieszkam niedaleko Bydgoszczy. Na co dzień uczę się w zawodzie technik informatyk, a w sumie już niedługo, bo w kwietniu kończę szkołę. Niestety dopiero po paru latach uczenia się w tym kierunku zauważyłem, że nie jest to dla mnie i zamiast tego wolałbym mieć zawód związany z jakimiś moimi zainteresowaniami, np. mechanik. Na ogół jestem pewną siebie, pomocną i stanowczą osobą. W wolnym czasie lubię w coś pograć, albo spotkać się ze znajomymi. Od pewnego czasu pełnię na serwerze rolę supporta i wydaje mi się, że jestem tutaj lubiany.
Coś od siebie: Pozdrawiam iczowskiego grzesiaDDR i kocham was bojufkarze. ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2024 o 16:21, iczowski napisał:


Nick z serwera: TomekHWK
Nick discord: CyganekX
Imię: Tomek
Wiek: 18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.thumb.png.3208cb248ce8827bafbc195eda2f985c.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.2efa54cf6e34c684157f871ad9ed2b0e.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Tomek posiadam duże doświadczenie w odgrywaniu akcji RP, w MTA/SAMP gram od 6lat. Bez problemu dogaduje się z innymi graczami, a także posiadam ,,chłodną banię" co pomaga mi w kontaktach z agresywnymi osobnikami. Interesuje się biologią człowieka(mogę rozpisać komuś plan treningowy :D). W wolnym czasie naprawiam furki i gram w MTA. Dobrze znam się na  furkach i przepisach ruchu drogowego. Byłem supportem na upadłym serwerze MTA.
Coś od siebie: Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Pozdrawiam K2 Crew

Rekrutacja zostanie zamknięta: 12.01.2024r.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: SoX
Nick discord: Soksik007
Imię: Karol
Wiek: 19
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie):  Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: image.thumb.png.d4b242a8b4189aa6de3171acff99159f.png
SS z panelu kar: image.thumb.png.f8287c59d14b942aa35d9df5fea4cc29.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) Jak wyżej 
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Pochodzę z województwa Zachodniopomorskiego, uczę się w Technikum o profilu spedytor. Interesuje się pożarnictwem, samochodami jak i w mniejszym stopniu komputerami. Moim dream carem jest Audi RS 5 w nowszej "budzie". Jestem miła i wyrozumiałą osobą, spokojnie podchodzę do każdego. Problemu rozwiązuje w normalny sposób, nie przemocą itd. 
Coś od siebie: Miłego wieczoru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • iczowski zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...