Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

mrblack Apelacja o nick podczas statusu RP


mrblacku

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: mrblack
 

-UID: 19281
 

-Wiek RP: 26
 

-Wykształcenie:  Mechanik
 

-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): John Williams, mieszkaniec biednej rodziny w stanie San Andreas, wyróżniał się niezłomnym charakterem i determinacją, mimo trudności finansowych. Pomimo skromnych warunków życia, John zdobywał wykształcenie, pokonując bariery ubóstwa i zawsze dawał z siebie wszystko, by osiągnąć sukces i polepszyć swoje życie.
 

-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): John Williams urodził się w San Fierro w stanie San Andreas jako członek skromnej rodziny, której dom znajdował się w jednym z bloków miasta. Pomimo trudnych warunków finansowych, rodzina Johna zawsze kładła nacisk na wartości takie jak współpraca, solidarność i uczciwość. Ich blokowy dom był miejscem, gdzie ciepło rodziny zawsze przeplatało się z trudami codziennego życia. Dorastając w biedzie, John szybko nauczył się radzić sobie z ograniczonymi zasobami. Jego rodzice, pracując ciężko, zawsze troszczyli się o to, aby ich dzieci miały możliwość nauki i rozwijania swoich umiejętności. Mimo skromnych początków, John miał szansę przełamać bariery edukacyjne. Jego zamiłowanie do samochodów, dziedziczone od ojca, kierowcy taksówki, przerodziło się w pasję do mechaniki. Gdy John zdobył miejsce na studiach z inżynierii mechanicznej, otworzyły się przed nim nowe perspektywy. Jego ambicje i pragnienie osiągnięcia czegoś więcej stały się napędem, który kształtował jego dalszą drogę życiową. John Williams, mimo ubogich początków, zawsze pozostawał zanurzony w atmosferze rodzinnego wsparcia i wartości, które wywarły wpływ na kształtowanie jego charakteru. Jego historia to opowieść o determinacji, umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach oraz zdolności do przekraczania ograniczeń narzuconych przez środowisko.

-Jaka jest twoja definicja RP: Odgrywanie prawdziwego życia
 

-Nick RP (imie i nazwisko postaci): John Williams

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...