Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Administratora R4DIX


najman

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Seth
Nick osoby oskarżonej: R4DIX
Powód napisania skargi: jestem zawiedziony postawą administracji.
Godzina zdarzenia: 2024-01-08 22:48:02

Dokładna data zdarzenia: 2024-01-08 22:48:02
Opis sytuacji:  może napisałem pare niecenzuralnych słów dla śmiechu po czym zostałem zmutowany bez żadnego ostrzeżenia a na serwerze było z 10 administratorów na duty którzy powinni zareagować jeżeli to było niestosowne jednak nikt nic nie robił z tym co pisze stwierdziłem że jest to dozwolone gdyż nie zostałem upomniany przez odpowiednie organy. Po czym dostałem mute tak o od wspomnianego pana R4DIX bez żadnego ostrzeżenia tłumaczył sie że admini nie dali mi ostrzeżenia bo coś robili lecz wydaje mi sie iż było tyle administratorów na duty to powinni pilnować porządku i moderować czat na serwerze.
Dowody: logi serwera tyle moge dać 
Coś od siebie: nie wydaje mi sie aby mute był poważny w tym wypadku gdyż przynajmniej 10 członków serwera widziało moje (przekleństwa) i nic z tym nie robili tylko zajmowali sie niby czymś innym będąc na duty gdzie powinni moderować czat oraz pomagać graczą. Przez takie rzeczy trace zaufanie do administracji. A pozatym nikogo nie obrażałem tymi moimi wielkimi przeklęśtwami tylko wplotłem je pomiędzy słowa gdzie dla mnie powinno sie to skończyć maksymalnie ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, nadalem mute bo powiedzialem ze nikt nie zareagowal a musilismy byc w jednym miejscu na mapie bo ktos nas potrzebowal do pomocy, zauwazylem ze pare razy gracz nadmiernie przeklinal na "Twitter" to nadalem kare w postaci mute. Cala historie moge opowiedziec na pv Kviatkovsky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...