Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Synthol21 Apelacja o nick podczas statusu RP


synthol__

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Synthol21
-UID: 20167
-Wiek RP:  20
-Wykształcenie: Inżynierem biomedycznym, specjalizującym się w dziedzinie nanotechnologii medycznych.
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Synthol Abughuayev to młody geniusz o niezwykłych umiejętnościach technicznych. Jego wyjątkowa wizja połączenia biologii i technologii sprawia, że jest pionierem w dziedzinie inżynierii biomedycznej.Jego spojrzenie jest pełne ciekawości i zapału do odkrywania nowych obszarów nauki.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Synthol urodził się w rodzinie o głębokich korzeniach w dziedzinie medycyny. Jego rodzice, obaj cenieni lekarze, zaszczepili w nim miłość do nauki i tęsknotę za eksploracją nowych granic w dziedzinie zdrowia ludzkiego. Jego fascynacja technologią narodziła się już we wczesnych latach, kiedy odkrył w laboratorium swoich rodziców fascynujące światło mikroskopu elektronowego. Po ukończeniu szkoły średniej, Synthol podążył za swoją pasją do inżynierii biomedycznej. Jego prace badawcze w zakresie nanotechnologii zdobyły uznanie, a w wieku zaledwie 20 lat zdobył międzynarodowe nagrody za swoje innowacyjne podejście do leczenia chorób. 
-Jaka jest twoja definicja RP: Role Play
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Synthol Abughuayev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...