Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na masnybazyl i patryk123


Bedi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: ktopytal

Nick osoby oskarżonej: Patryk123 masnybazyl

Powód napisania skargi: bw po bw

Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>22:40 jakos

Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>21.10.2022

Opis sytuacji: Jeździliśmy z nimi bo mieli nam pokazać lokalizacje dealera po pewnym czasie jeżdżenia po lokalizacjach zatrzymaliśmy się wyszliśmy z auta po czym rozbieglismy się po terenie.Potem gdy wsiadłem do auta dostałem tapa kolega mnie podniósł i dostałem kolejne bw

Dowody: logi

Coś od siebie:ukaranie kogoś z nich bo nie wiem który dokładnie strzelił 

  • Lubię to 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas strzelaniny jego kumpel go podnosił jak miał bw na samochodzie a jak kogoś podnosisz to nie można go postrzelić więc jak już go podniósł to cała serie strzeliłem by postrzelić jego ziomka dostał przez przypadek przez rozstrzał broni (Patryk.123 nie może odpisać bo ma mute na forum)

 

Edytowane przez Bazyl
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bazyl napisał:

podczas strzelaniny jego kumpel go podnosił jak miał bw na samochodzie a jak kogoś podnosisz to nie można go postrzelić więc jak już go podniósł to cała serie strzeliłem by postrzelić jego ziomka dostał przez przypadek przez rozstrzał broni (Patryk.123 nie może odpisać bo ma mute na forum)

No dobra jeśli byście strzelili przez przypadek byście mnie podnieśli a nie pojechali ze mną na przecho pisząc ez KIDY XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2022 o 22:51, Bedi napisał:

Nick z serwera: ktopytal

Nick osoby oskarżonej: Patryk123 masnybazyl

Powód napisania skargi: bw po bw

Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>22:40 jakos

Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>21.10.2022

Opis sytuacji: Jeździliśmy z nimi bo mieli nam pokazać lokalizacje dealera po pewnym czasie jeżdżenia po lokalizacjach zatrzymaliśmy się wyszliśmy z auta po czym rozbieglismy się po terenie.Potem gdy wsiadłem do auta dostałem tapa kolega mnie podniósł i dostałem kolejne bw

Dowody: logi

Coś od siebie:ukaranie kogoś z nich bo nie wiem który dokładnie strzelił 

Proszę o zamknięcie tematu oraz nadanie kary na któregoś z nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...