Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN Mlodziutki1 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Yukino


Mlodziutki1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Mlodziutki1
UID: 15435
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) Ban
Powód kary: Obraza zarządu serwera
Nick członka administracji nadającego karę: Yukino
Data nadania kary: 2023/11/24
Data zakończenia kary: 3 lata
Wyjaśnienie: Dostalem bana za obraze zarzadu po wiadomosci "(TWITTER) Mlodziutki1 (53): dxtj kurwo ja tez chce" wiem ze zle zrobilem emocje mnie poniosly i z czasem widze ze to bylo bardzo nie stosowne zachowanie bardzo przepraszam za to i chcialbym dostac 2 szanse to sie nigdy nie powtorzy 
Coś od siebie: na outrpg mialem wielu kolegow i chcialbym wrocic i z nimi dalej latac na tym serverze bardzo przyjemnie mi sie gralo nie poznalem lepszego servera niz outrpg pod wzgledem community bardzo fajnym i administracja ktory pilni sprawdza co sie dzieje wiem ze zle sie zachowalem i chcialbym poprosi o 2 szanse zeby znow wrocic do czasow jak latalem z ekipa po miescie bardzo przepraszam cala administracje i DXTJ ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że bardzo chcesz wrócić więc napisz ręcznie na kartce  "" Przepraszam całą administracją OUTMTA i obiecuję że nigdy się to nie powtórzy i obiecuje poprawe  "" 50 razy i podeślij tu lub na dc .yukiino ręcznie napisane zdania na kartce wtedy będziesz mógł wrócić na serwer. Powodzenia i życzę Miłego Popołudnia. Masz na to 48 h

Edytowane przez .yukiino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...