Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okikosek apelacja o nick podczas statusu RP


okikosek

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Okikosek
-UID: 6935
-Wiek RP: 22 lata
-Wykształcenie: Średnie (w trakcie studiów medycznych) -Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Charles Miller to osoba sprawna fizycznie, dobrze odnajduje się podczas pracy w grupie, ma zdolności przywódcze. Jest wybuchowy i mściwy, mimo to na ogół stara się panować nad swoim temperamentem, jest to dość pracowita osoba która wytrwale dąży do celu.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Charles Miller to bratanek Liam'a Miller'a, z wujkiem spotykał się sporadycznie, głównie w święta oraz urodziny kogoś z członków rodziny. Mimo iż z wujkiem widywał się rzadko to jednak lubił go z wzajemnością, z zaciekawieniem słuchał opowieści o policyjnych akcjach w których brał udział Liam. Mimo tego Charles nigdy nie interesował się policją, bliżej było mu do zawodów związanych z medycyną, w szkole zawsze lubiał biologię i chemię, dlatego też aktualnie studiuje on medycynę. Charles brał przykład z postawy wuja, mimo iż nie lubiał chwalić się jego zawodem, mimo niechęci do policji zawsze z poszanowaniem patrzył na mundur i zawody z nim związane. Niestety po śmierci Liama jego bratanek nie ma już takiego wzoru, czas pokaże jak potoczą się jego losy... może postanowi znaleźć zabójcę wuja?
-Jaka jest twoja definicja RP: Role Play polega według mnie na odgrywaniu roli, na odgrywaniu różnych ciekawych sytuacji i na kreacji otoczki wokół naszej postaci.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Charles Miller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...