Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

HIZU Apelacja o nick podczas statusu RP


HIZU

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: HIZU
-UID: 8910
-Wiek RP: 31 lat.
-Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe.
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Jason Harris, czyli wysportowany, dobrze zbudowany, wysoki i postawny mężczyzna. Zwykle widywany w luźnych ciuchach wprowadzających w odpowiedni komfort. Stroni od alkoholu jak i innych różnorakich używek. Miły i uprzejmy wobec innych, niosący pomoc w każdej sytuacji.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Jason urodził się w Stanach jednak przez bogatych rodziców, większość życia spędził na podróżowaniu, zwiedzając różne kraje poznając ich kultury i podziwiając widoki. Zdobył wykształcenie poprzez ukończenie szkoły zawodowej zdobywając papiery mechanika. Po ukończeniu szkoły objął stanowisko kierownicze w prężnie rozwijającej się firmie ojca. Żyje w centrum miasta pod dostatkiem spełniając swoje cele i marzenia. 
-Jaka jest twoja definicja RP: Poczucie imersji w otaczającym świecie gry. Mile przyjemnie i ciekawie spędzony czas na odgrywaniu i pielęgnowaniu odgrywanej postaci.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Jason Harris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...