Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Nie sluszny mut


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Malik
UID: 82
Serial: 
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) MUTE
Powód kary: zyczenie smierci moderatorowi oraz cbk
Nick członka administracji nadającego karę: @mlodycygan
Data nadania kary: 2h temu
Data zakończenia kary: 27.10.2022
Wyjaśnienie: To tak pisalem z chlopem po czym mu napisalem zamiast na pw zeby cie jebli na pasach ( to dla zartu  bo nam sie nudzilo ) to przypadkowo cygan myslal ze to do niego bo napisal cos o pasach wie
c potem kiedy zszedl z duty ers czy chuj wie w jakiej on jest frakcji uznal ze to do niego skierowane jest to dal mi muta na 5d
Coś od siebie:  Przepraszam ze napisalem niby do cygana ze zycze mu smierci ale to do niego nie bylo wiec czekam na wyjasnienie ps ( musze odpisac chlopowi o auto bo zaraz pewnie bana dostne za scam )

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, najpierw napisałeś "cygan", zawsze kiedy coś ode mnie chcesz to piszesz "cygan" i liczysz na moją reakcję. Po drugie nie byłem na duty frakcyjnym tylko na cysternach, nie jestem w ERS tylko w SAPD. Nie kłam, że było to skierowane do kogoś innego, były nawet reporty o to, że napisałeś to do mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...