Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

mut i taran niby XD


mandziak12

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: mandziak12
Nick osoby oskarżonej: okikosek
Powód napisania skargi: dostałem muta za nic gdy bym naprawde cos zrobił okej przesiedział bym na mucie ale bez przesady ze ja bed winy jestemi dostaje prawko i muta no kurdee i plus taran gdzie nawet gracz nie miiał nawet dowodow ale  po co dowody mu on ufa na słowo xd 
Godzina zdarzenia: 15:09:58 18.01.2024
Dokładna data zdarzenia: 03.09.58 19.01.2024
Opis sytuacji: to tak muta dostałem za napisanie filip nie płacz halo potem podaj dc mi cos ci pokaze i ej czemu jestes 60 i to jest bk dxtj zrob cos z tym bo to jest suport ten okikosek a nie zna sie no kurde a na taran nie mam ss nic bo ja nie zrobięłm tego celowo jechałem tankować auto i nagle mi kasti cofnoł i wjechałem w niego a dowodow nie ma nikt xd nawet okikosek on na słowo wierzy dziecku widze dobry jestes stary trzymaj tak dalej daleko zajdziesz dxt wez ukaraj czy cos bo jest masakra juz taka druga sytuacaj z nim nie pozdrawaim na ss nie ma bk w strone gracza nawet 
Dowody: ss

IMG_20240118_150156 (1).webp

IMG_20240118_150159.webp

IMG_20240118_150219.webp

IMG_20240118_150156.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, odwołując się do skargi: Mute otrzymałeś za brak kultury wobec gracza, na co otrzymałem dowody (screeny wiadomości pm), dodatkowo później zwyzywałeś tego samego gracza w prywatnej wiadomości discord. Natomiast ZPJ dostałeś za to, że wjechałeś w gracza który stał w kolejce na mechaniku Doherty. Osobiście wraz z administratorem widziałem ten taran więc nikomu nie musiałem wierzyć na słowo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...