Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] <Armix> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <ZeleKKk>


Armix

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Armix
UID: 9992
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) Ban
Powód kary: Logout podczas RP.
Nick członka administracji nadającego karę: @zelekkk
Data nadania kary: 01.19.2023 13:33:06
Data zakończenia kary: 01.20.2023 13:33:06
Wyjaśnienie: Witam, dostałem bana za logout podczas akcji RP, chciałbym to wszystko wyjaśnić. A więc tak, łowiłem sobie ryby i nagle podjechał gracz Gloudy w raz z graczem wdowiaak. Chcieli odegrać RP więc też się do tego przyłączyłem, kazali mi wsiąść do bagażnika więc wszedłem, nudziło mi się więc przyłączyłem się do wspólnego RP. Gdy dojechaliśmy do Los Santos zaczęli kierować się w stronę strefy DM, i już wiedziałem co mieli w planach ze mną zrobić, zapomniałem się że posiadam status RP i też nie miałem innego wyjścia, nie chciałem stracić wartościowych item'ów ponieważ miałem ich dość sporo. Przepraszam za moje zachowanie ale chyba każdy by tak zrobił by nie stracić cennych przedmiotów, na następny raz będę pamiętać o tym by takich rzeczy nie robić, w końcu każdy uczy się na błędach.
Coś od siebie: Jeszcze raz przepraszam, pozdrawiam!

Edytowane przez armix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Armix zmienił(a) tytuł na [BAN] <Armix> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <ZeleKKk>
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...