Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja od blacklisty


ux555u

Rekomendowane odpowiedzi

- Nick: ToMilekX_

- UID: Nie pamiętam juz

- Powód otrzymania czarnej listy: Łamanie Regulaminu DM ( coś takiego )

- Data otrzymania czarnej listy: 2023 r. Nie pamiętam dokładnej daty ale jakoś rok temu

- Wyjaśnienie (minimum 6 rozbudowanych zdań): Chce powrócić na ten wspaniały server i postrzelać do tak zwanych kastratów na dm, blackliste dostałem juz dawno temu nie pamiętam nawet od kogo i za co bo to było zbyt dawno temu chciałbym otrzymać 2 szanse tak zwaną obiecuje już mega poprawe i wkoncu dodaliscie ghost na który czekało dużo osób tak myslę bo był mega płacz z tego względu  ze ktoś dostaje headshot / tapa Przepraszam Administracje jeśli Coś duzego odjebałem bo juz sam nie pamiętam Pozdrooo

- coś od siebie (minimum 2 rozbudowane zdania: Jestem miły  i będę Miły na dm juz nikogo nie obraze. Bardzo chciałbym powrócić na server bo kiedyś mi sie fajnie grało a nagle sobie zrobiłem przerwę bo był mały opór na dm i było nudno chciałbym zobaczyć czy nadal tak jest czy coś sie dzieje na nim Pozdrawiam całą administracje  :3

Miłego dnia/Wieczoru🙂

Edytowane przez ToMilekX_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...