Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


krycha2560

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Krycha47
-UID: 13351
-Wiek RP: 33
-Wykształcenie: Średnie

-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): John Andrew Corleone ur. 14 maja 1991r.  Jest to brunet szczupłej budowy ciała ze wzrostem 179 cm z niebieskim kolorem oczu pochodzenia europejskiego. Jest on człowiekiem bardzo opanowanym oraz lojalnym wobec znajomych mu osób którym ufa.


-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): John urodził się w Ameryce w stanie Teksas jako syn Amerykanki i Włocha miał on normalną młodość jak większość jego rówieśników. W wieku 26 lat nawiązał współpracę ze swoim znajomym, dzięki pomocy którego wyjechał za granicę do Kanady i Polski. Zdobył tam kontakty w świecie przestępczym i zarobił sporo pieniędzy na otwarcie własnej działalności w swoim kraju. Razem ze swoimi znajomymi otworzył kasyno przez które miał dużo problemów w dalszym życiu. Kiedy prawda o tym że John z jego współpracownikami oszukiwali ludzi na bardzo duże kwoty ujrzała światło dzienne John razem z kolegami zostali aresztowani pod zarzutem oszustwa. Po odbyciu kilkuletniej kary w więzieniu John postanowił wylecieć do San Andreas i tam zamieszkać oraz zająć się uczciwymi interesami.

-Jaka jest twoja definicja RP: Role Play czyli wcielanie się w fikcyjną postać często wymyśloną przez nas samych i kreowaniu jej w oparciu o jakieś założenia nadane z góry.

-Nick RP (imie i nazwisko postaci): John Corleone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...