Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick rp


adammosk

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: AdamMosk
-UID: 6376
-Wiek RP: 26
-Wykształcenie: Wykształcenie średnie  
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Czarne włosy, 170cm wzrostu, pochodzenia europeiskiego, oczy koloru zielonego, sylwetka szczupła, jasna karnacja, hobby bieganie 
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Natalie Andersen, urodzona i wychowana w energicznym mieście Nowy Jork, to dynamiczna przedsiębiorczyni z pasją do technologii i innowacji. Od najmłodszych lat przejawiała zdolności matematyczne i zainteresowanie naukami ścisłymi, co skierowało ją na studia informatyczne na Uniwersytecie Nowojorskim. Tam zdobyła solidne podstawy w dziedzinie informatyki, a jednocześnie zafascynowała się potencjałem technologii do unowocześnienia transport społecznego. W trakcie swojej kariery Natalie zyskała uznanie jako utalentowana programistka, a następnie jako przedsiębiorca, zakładając własną firmę zajmującą się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Jej przedsięwzięcia obejmują rozwój nowatorskich aplikacji mobilnych, platform e-learningowych oraz zaawansowanych systemów informatycznych. Zawsze otwarta na nowe wyzwania, Natalie angażuje się również w projekty społeczne, wykorzystując technologię do rozwiązywania problemów społecznych i wspierania edukacji. Po godzinach Natalie pasjonuje się fotografią, podróżami i aktywnym stylem życia. Jej zainteresowanie różnorodnymi kulturami i miejscami inspiruje ją do tworzenia unikalnych projektów, które łączą technologię, sztukę i społeczność. Wielbicielka sztuki kulinarnych eksperymentów, Natalie często poznaje nowe smaki podczas podróży i integruje je w swoim codziennym życiu.
-Jaka jest twoja definicja RP: Fajna zabawa dużo można sie nauczyć  
-Nick RP Natalie Andersen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...