Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Mute] MiNoMaTV prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kubson1


minomatv

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: MiNoMaTV
UID: 882
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) MUTE
Powód kary: Obraza SAPD
Nick członka administracji nadającego karę: M1sku
Data nadania kary: 21.01.2024
Data zakończenia kary:  22.01.2024
Wyjaśnienie:  No to dostałem bezpodstawnego MUTA którego zlecił Kubson1 dla M1sku. Powód obraza SAPD gdzie nie poszło żadne niestosowne słowo z mojej strony w ich stronę. Stałem z Lenysya, januszpopo i M1sku obok komisariatu śmialiśmy się i nagle mute na 12h...
Coś od siebie: Szczerze? Chce aby Kubson1 zacytował mi co takiego powiedziałem skoro nie było go obok nas :), Ponieważ nikt nie wie i nikt nie chce wyjaśnić. A jeżeli słowo które powiedziałem was uraziło to serdecznie was przepraszam, nie było to w waszą stronę lecz do znajomych z dc.

Zrzut ekranu (851).png

Edytowane przez minomatv
Błąd w słowie
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • minomatv zmienił(a) tytuł na [Mute] MiNoMaTV prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kubson1
3 godziny temu, minomatv napisał:

Nick na serwerze: MiNoMaTV
UID: 882
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) MUTE
Powód kary: Obraza SAPD
Nick członka administracji nadającego karę: M1sku
Data nadania kary: 21.01.2024
Data zakończenia kary:  22.01.2024
Wyjaśnienie:  No to dostałem bezpodstawnego MUTA którego zlecił Kubson1 dla M1sku. Powód obraza SAPD gdzie nie poszło żadne niestosowne słowo z mojej strony w ich stronę. Stałem z Lenysya, januszpopo i M1sku obok komisariatu śmialiśmy się i nagle mute na 12h...
Coś od siebie: Szczerze? Chce aby Kubson1 zacytował mi co takiego powiedziałem skoro nie było go obok nas :), Ponieważ nikt nie wie i nikt nie chce wyjaśnić. A jeżeli słowo które powiedziałem was uraziło to serdecznie was przepraszam, nie było to w waszą stronę lecz do znajomych z dc.

Zrzut ekranu (851).png

Kochany graczu podczas spotkanie SAPD wszedłeś na komendę i powiedziałeś "ale gremliny" (lub coś w tym stylu teraz nie pamiętam do końca) lecz jako że przeprosiłeś kare ci zdejmęimage.png.2e6588d87d6e121458bbdc168b0a1a2c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...