Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora LegendaryManV8


TigerBonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: buch420
Nick osoby oskarżonej: LegendaryManV8
Powód napisania skargi: Oszustwo
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>14:17
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>24.10
Opis sytuacji: Zostałem ukarany mutem z trescia "Wyzwiska w strone Gracza/frakcji//mlodycygan
Dowody: image.thumb.png.e371ca01b3b758bc3091d6dab28fff98.png
Coś od siebie: nie wyzywalem mlodego cygana ani nikogo z frakcji, powiedzialem typowi ssij pento bo go zlapalem, nie byl to zaden fp ani adm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, muta dałem z takim powodem ponieważ mlodycygan nie potrafił się wysłowić, 2 razy pytałem kogo wyzywał, cygan nic mi nie napisał więc taki powód, a dlatego na końcu jest //mlodycygan ponieważ Mut jest od niego dla ciebie, powiedział żebym dał to dałem, a kogo wyzywałeś to nie wiem bo przyjechałem po fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się jakoże jestem wspominany w tej skardze dwa razy. Powiedzenie, że nie mogłem się wysłowić jest zbędne, niekulturalne i niefachowe. N4RVIZ chciał, żeby osoba o nicku buch420 została ukarana za obelgę w jego stronę, ja nie chciałem wchodzić na duty, żeby to robić skoro byłeś obok nas, Legendary. A skoro byłeś obok nas, a osoba która była u Ciebie na dachu napisała mi coś w stylu "końcówkę słyszeliśmy", to teraz pomyśl skąd miałem wiedzieć, że wpiszesz w powodzie "obraza frakcji"? Nie będę się spuszczał nad tą skargą, chciałem po prostu sprostować jak to wyglądało z mojej strony, dodając, mówiłem na radiu i potem Tobie Legendary, że mam dużo pingu i problemy z siecią. Proszę następnym razem lepiej ubierać w słowa zdania wypowiadane w moją stronę, potrafiłem się wysłowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mlodycygan napisał:

Wypowiem się jakoże jestem wspominany w tej skardze dwa razy. Powiedzenie, że nie mogłem się wysłowić jest zbędne, niekulturalne i niefachowe. N4RVIZ chciał, żeby osoba o nicku buch420 została ukarana za obelgę w jego stronę, ja nie chciałem wchodzić na duty, żeby to robić skoro byłeś obok nas, Legendary. A skoro byłeś obok nas, a osoba która była u Ciebie na dachu napisała mi coś w stylu "końcówkę słyszeliśmy", to teraz pomyśl skąd miałem wiedzieć, że wpiszesz w powodzie "obraza frakcji"? Nie będę się spuszczał nad tą skargą, chciałem po prostu sprostować jak to wyglądało z mojej strony, dodając, mówiłem na radiu i potem Tobie Legendary, że mam dużo pingu i problemy z siecią. Proszę następnym razem lepiej ubierać w słowa zdania wypowiadane w moją stronę, potrafiłem się wysłowić.

Osoba która była wtedy na dachu nie była ze mną na Discordzie, a wtedy byłem z inną osobą więc ja nie słyszałem więc no. Zapytałem się cb za co i jaką odpowiedź dostałem? Dałem taki powód bo była frakcja i był zwykły gracz i nie wiem do kogo to było. Kara była i tyle, następnym razem oleje to i kary nie dam, a cygan wchodz se na duty, albo najlepiej nagrywaj by było wiadomo komu dać kare, bo tobie ostatnio nic nie pasuje. 
Chcecie to se akceptujcie skargę, mam wywalone.

  Miłego Dnia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...