Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Gloudy prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Yukino


gloudy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Gloudy
UID: 18117
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM)Ban
Powód kary: Wyzywanie Administratorki Yukino
Nick członka administracji nadającego karę: Yukino
Data nadania kary: 20.01.2024
Data zakończenia kary: 23.02.2025
Wyjaśnienie: 

Droga Administratorko Yukino,

Chciałbym serdecznie przeprosić za moje nieodpowiednie zachowanie i słowa, które użyłem podczas ostatnich wydarzeń na serwerze. Zdaję sobie sprawę, że moje działania były niewłaściwe i mogły naruszyć atmosferę społeczności.

Nigdy nie było moim zamiarem zranić czyjąś dumę ani zakłócać spokoju na serwerze. Teraz, patrząc na to z perspektywy, dostrzegam błąd w moim postępowaniu i głęboko tego żałuję.

Rozumiem, że utrzymanie pozytywnej atmosfery na serwerze jest ważne dla dobra wszystkich uczestników, i obiecuję, że moje przyszłe interakcje będą przebiegały z większym szacunkiem i rozwagą.

Jeśli jest coś, co mogę zrobić, aby naprawić sytuację, jestem otwarty na sugestie. Jednocześnie pragnę zapewnić, że taka postawa nie będzie się powtarzać, a ja będę bardziej świadomy swoich słów i działań.

Jeszcze raz przepraszam za wszelkie niedogodności i mam nadzieję, że mogę zasłużyć na ponowne zaufanie społeczności.

Z poważaniem,

Gloudy.

 
Coś od siebie: Przepraszam❤️😓

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...