Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] nezo69 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8


nezo7777

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: nezo69
UID: 855
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) BAN
Powód kary: Oszustwo gracza i administratora.
Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
Data nadania kary: 2024.01.22
Data zakończenia kary:  2026
Wyjaśnienie: Witam, mógłbyś mi Legendary powiedzieć oco chodzi to postaram się to wytłumaczyć, bo nie pojmuję czemu dostałem bana.
Coś od siebie: -

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię drogi @nezo7777 dnia 19.01.2024 sprzedałeś graczowi o nicku Natii buffalo 1234id za kwotę 4.2kk
Twierdziłeś przed sprzedażą że zakupiłeś ten pojazd za około 4kk gdzie z tego co się dowiedziałem rzeczywista kwota zakupu tego buffalo wynosiła 2kk.
Dlaczego tego dnia okłamałeś gracza Natii a także mnie o cene zakupu pojazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, legendarymanv8 napisał:

Witam cię drogi @nezo7777 dnia 19.01.2024 sprzedałeś graczowi o nicku Natii buffalo 1234id za kwotę 4.2kk
Twierdziłeś przed sprzedażą że zakupiłeś ten pojazd za około 4kk gdzie z tego co się dowiedziałem rzeczywista kwota zakupu tego buffalo wynosiła 2kk.
Dlaczego tego dnia okłamałeś gracza Natii a także mnie o cene zakupu pojazdu?

Przejrzyj dokładnie logi, dawałem 1.9 lub 2kk + stratuma 338id albo burrito 350id, nie pamiętam dokładnie.

Edytowane przez nezo7777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, legendarymanv8 napisał:

Dlaczego kłamiesz?

Tu mam jednego ssa który może trochę mnie usprawiedliwi, że za 5kk chciał sprzedać pierwsze to na zdrowy rozum na 2kk nie zejdzie z 5kk (sam mi pisał w grze ze kupil to 1234 za poniżej 2kk)

 image.thumb.png.a987d83f07fa0925559b5814843b2b2e.png

Edytowane przez nezo7777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, legendarymanv8 napisał:

@nezo7777 No ale to nie zmienia faktu że buffalo zakupiłeś za nie całe 2.5kk gdzie twierdziłeś przy mnie że kupiłeś go za około 4kk.
Jak mi to wyjaśnisz?

Nie kupiłem go za 2kk, musiałem coś dołożyć do niego. Nie mam nic innego do powiedzenia prócz tego że NA PEWNO coś dołożyłem, popatrz kilka dni wstecz lub później w logi bo nie pamiętam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...