Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Kruszak prośba o zdjęcie kary, ukarany przez xtert


puszeq1_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Krushak

UID: 18553

Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) BAN

Powód kary: Złe słowa w stronę serwera i administracji na discordzie

Nick członka administracji nadającego karę: @xtert

Data nadania kary: 2024.01.22

Data zakończenia kary: 2026.10.17

Wyjaśnienie: No trochę mnie poniosło z tymi komentarzami w stronę niektórych administratorów jak i niektórych graczy ponieważ,często dostawałem kary ale nie wyzywałem serwera bezpośrednio

Coś od siebie: - Przepraszam administrację i społeczność serwera za złe słowa liczę na unbana<3

Edytowane przez puszeq1_
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę odniosę się bezpośrednio do tej apelacji i nie, nie jest to pierwszy raz jak wyzywasz graczy bezpośrednio na serwerze jak i poza nim przeszkadzając i utrudniając rozgrywkę innym. Według mnie ban uzasadniony i nie powinien podlegać jakiejkolwiek apelacji. Pozdrawiam serdecznie ~ Pabel

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcę dodać parę słów od siebie, gracz ten utrudnia rozgrywkę innym oraz jest toksyczny, dodatkowo ma bardzo prowokacyjne zachowanie. Moim zdaniem ban jest odpowiedni i tak jak kolega wyżej, uważam, że nie powinien podlegać apelacji! Pozdrawiam cieplutko ~ Masterql1

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...