Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


klakson99

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick:Filip08
-UID: 19843
-Wiek RP: 23
-Wykształcenie: średnie
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Jeremy Smiff to bardzo miły i przyjazny chłopak interesuje się samolotami i jego marzeniem było kiedyś zostać pilotem samolotu. Aż pewnego razu spróbował swoich sił i dostał się na okres próbny pilota samolotu. 

-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Jeremy Smiff po zdaniu matury przeprowadził się do  miasta jakim jest San Fierro kiedy dostał się na pilota samolotu. Odrazu zaczął wykonywać swoje pierwsze loty i zarabiać pierwsze pieniądze. Kiedy dorobił się dużej ilości pieniędzy kupił własny samolot prywatny i zaczął wykonywać nim pierwsze loty. Jak Jeremy zaczął zarabiać duże pieniądze kupywał coraz lepsze samoloty kiedy kupił dużo samolotów wpadł mu do głowy pomysł żeby otworzyć własną firmę i wtedy wynajął budowlańców którzy zaprojektowali mu jego wielke lotnisko za które zapłacił mnóstwo pieniędzy aż wreście udało mu się zbudować własne lotnisko zaczął rekrutować pracowników kupować nowe rzeczy dla firmy.
-Jaka jest twoja definicja RP:  :odgrywaie prawdziwego życia
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Jeremy Smiff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...