Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick rp


monume

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Monumee

-UID: 4064

-Wiek RP: 50

-Wykształcenie: Średnie

-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane) Saul Goodman to najlepszy prawnik , zawsze ubrany w czarny ładny garnitur oraz buty mial 170cm wzrostu  bardzo lubi sie bić ale nigdy nie wszedl na konflikt z prawem.

 

 

-Background postaci (Minimum 4 Saul Goodman, znany również jako Jimmy McGill, był niezwykłym prawnikiem w Albuquerque. Jego przygoda zaczęła się od skromnych początków, pracując w małym biurze prawniczym. Jednak szybko zyskał reputację jako adwokat, który potrafi znaleźć lukę prawną w każdej sytuacji.

 

Jego niekonwencjonalne metody i kreatywność w prowadzeniu spraw sprawiły, że stał się postacią kultową w świecie prawa. Zawsze ubrany w kolorowe garnitury i zawsze gotów do obrony klienta, Saul stał się "prawnikiem dla każdego".

 

Jego biuro prawnicze, "Better Call Saul", stało się miejscem, gdzie ludzie z trudnymi sprawami szukali pomocy. Mimo że czasem przekraczał granice moralności, Saul miał swoje zasady i walczył o swoich klientów, niezależnie od tego, jakie były ich tajemnice.

-Jaka jest twoja definicja RP: Prawdziwe Życie

-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Saul Goodman 

 

 

Edytowane przez monume
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...