Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Reiss


.kanciano

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Kanciano
Nick Oskarżonego: Reiss
Powód Skargi: Wykorzystywanie bogow
Data I Godzina Zdarzenia:24:01:2024 11:48 
Opis całej sytuacji: Zobaczylem ze jest ktos na dm z id 15 na dm to podjechalem i wiedzialem ze moze robic cornera znalazlem go zabilem podczas cornera nastepnie patrze a chlop dalej pisze "ta" i podaje cene dwukrotnie gdy lezy, przy tym nie traci narko bo zlootowalem go z nich i dostaje za to pieniadze. To jest wykorzystywanie bugow serwera. Dodatkowo sie przyznaje do tego co widac na screanie. @zelekkk Byl swiadkiem tej sytuacji poniewaz przyjal reporta

Coś od siebie: Prosze o ukaranie gracza za te czyny
Dowód! (Wymagane!):
image.png.285e62b3e37fd94393e1b6daae2d1ddd.pngimage.png.9447654c34dd199b1e16532eba5253ba.pngimage.png.ae305f4d5c760e0877744b7051c83ced.pngimage.png.69b84ee290eb4e0195229f058e55ec51.pngimage.png.d615a404fb7bf7febf4eac46dcba472f.png
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):image.png.a29af565fc7598bb93bc494f9e4542db.png

Edytowane przez .kanciano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj mi zdjecie jak leze na ziemi i faktycznie tak robie XD 
Simage.png.3bc8827fcb75ad0ade97a16e8c6983ec.pngSS wyciety z kontekstu XDDD bo przyszedł do mnie zelek napisalem rapsa i tłumaczylem co się stało a kolega tutaj wycina z kontekstu, prawda zrobiłem jednego cornera jak lezalem ale przyszedł bot i spamił mi cały czat image.png.c8247977a70383f06fc273e4ba343818.pngtych wiadomosci było ze 150 XD i napisalem tak i podalem cene i tyle XD wolalem zbugowac niz zeby mi naspamilo 10tysiecy wiadomosci w consoli i wszedzie XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wyeu napisał:

daj mi zdjecie jak leze na ziemi i faktycznie tak robie XD 
Simage.png.3bc8827fcb75ad0ade97a16e8c6983ec.pngSS wyciety z kontekstu XDDD bo przyszedł do mnie zelek napisalem rapsa i tłumaczylem co się stało a kolega tutaj wycina z kontekstu, prawda zrobiłem jednego cornera jak lezalem ale przyszedł bot i spamił mi cały czat image.png.c8247977a70383f06fc273e4ba343818.pngtych wiadomosci było ze 150 XD i napisalem tak i podalem cene i tyle XD wolalem zbugowac niz zeby mi naspamilo 10tysiecy wiadomosci w consoli i wszedzie XDD

 

Zelekkk jest swiadkiem jak lezales wiec nie trzeba tutaj takiego ss, jest dodatkowo jak Cie zabilem, ss nie jest wyciety z kontekstu bo sa dalsze rozmowy na screanach. Ocene sytuacji zostawiam Administracji

 

Edytowane przez .kanciano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak pozatym to nic nie zrobie skoro mi wywala Słowo JESTES TEGO PEWIEN? i spami mi to 150razy az dostaje 3fps w mta XD
po co pisac taką skarge skoro serwer jest zbugowany, rozumiem zeby to był bug typu dodawanie kasy , niesmiertelnosc lub inne coś ale takie XDD co zostało zrobione przypadkowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było to zrobione specjalnie pozatym wpisywanie corner nic nie daje 


No sorry jak to jest zbugowane to ja nie poradze nic ze takie zeczy sie dzeją typu sowa typu Jestes tego pewnien 150razy i spadek fps do 2 lub 3 

Edytowane przez wyeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wyeu napisał:

a tak pozatym to nic nie zrobie skoro mi wywala Słowo JESTES TEGO PEWIEN? i spami mi to 150razy az dostaje 3fps w mta XD
po co pisac taką skarge skoro serwer jest zbugowany, rozumiem zeby to był bug typu dodawanie kasy , niesmiertelnosc lub inne coś ale takie XDD co zostało zrobione przypadkowo 

to dlaczego wpisywales kilkukrotnie "ta" wraz z cena?

 

mysle ze tutaj klamiesz zeby nie dostac kary, logi sa

Edytowane przez .kanciano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, .kanciano napisał:

i dlatego wpisywales "ta" i cene taka ile jest warty ten narkotyk? cos tu smierdzi

Po sprawdzeniu logów stwierdzam iż taka sytuacja miała tylko 1 raz, i nie było to ciągłe wykorzystywanie.
@wyeuJeżeli taki błąd występuje to zgłoś go w odpowiednim dziale na forum, na drugi raz jak taka sytuacja będzie miała miejsce a będziesz dalej sprzedawał narkotyki to skończy się to banicją.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...