Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Gloudy prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Yukino


gloudy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Gloudy
UID: 18117
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM)BAN
Powód kary: Obraza Administracji
Nick członka administracji nadającego karę: Yukino
Data nadania kary: 20.02.2024
Data zakończenia kary: 23.02.2025
Wyjaśnienie: Szanowna Administratorko Yukino,

Pragnę złożyć moje najszczersze przeprosiny za wszelkie niedogodności, jakie mogłem spowodować swoim postępowaniem na serwerze. Rozumiem, że moje zachowanie mogło być nieodpowiednie i chciałbym wyrazić głębokie ubolewanie w związku z tym.

Tęsknię za pościgami i eventami na serwerze i zdaję sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywają one w życiu społeczności. Moje działania mogły wpłynąć negatywnie na atmosferę, i obiecuję, że będę bardziej świadomy i ostrożny w przyszłości.

Mam nadzieję, że zechcesz przyjąć moje przeprosiny i pozwolisz mi dalej uczestniczyć w wydarzeniach na serwerze. Cenię społeczność OutMTA i chciałbym wnosić pozytywny wkład w nasze wspólne doświadczenia.

Coś od siebie: Przepraszam za moje niedoprecyzowane zachowanie na serwerze. Tęsknię za nim i obiecuję poprawę. Mam nadzieję, że możesz mi wybaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...