Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

samuraj60 Apelacja o nick podczas statusu RP


marleyek_

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick:samuraj60

-UID:18421

-Wiek RP:25

-Wykształcenie:informatyk

-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane)

Matthew Williams urodził się 10 lutego 1999 roku w małym miasteczku na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Jego rodzina składa się z ojca Johna Williamsa, inżyniera elektryka, matki Sarah Williams, nauczycielki historii, oraz młodszego brata Michaela.

Od najmłodszych lat Matthew wykazywał zainteresowanie technologią i nauką. Już w szkole podstawowej wyróżniał się zdolnościami matematycznymi i komputerowymi. Jego pasja do informatyki rozwijała się wraz z wiekiem, co skłoniło go do podjęcia studiów na kierunku informatyki na Uniwersytecie Stanowym.

W trakcie studiów Matthew aktywnie uczestniczył w projektach badawczych z zakresu sztucznej inteligencji i programowania. Jego prace nad nowatorskimi algorytmami zwróciły uwagę profesorów i innych studentów. W trakcie studiów zdobył również praktyczne doświadczenie, pracując jako stażysta w renomowanych firmach technologicznych.

Po ukończeniu studiów z wyróżnieniem w wieku 22 lat, Matthew podjął pracę jako programista w firmie zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla sektora zdrowia. Jego umiejętności programistyczne przyczyniły się do stworzenia innowacyjnych rozwiązań zwiększających efektywność systemów medycznych.

Po kilku latach pracy zawodowej, Matthew postanowił założyć własną firmę technologiczną, skoncentrowaną na rozwijaniu nowoczesnych aplikacji mobilnych. Jego startup szybko zyskał uznanie w branży, a Matthew stał się młodym liderem w dziedzinie technologii mobilnych.

Poza pracą zawodową, Matthew angażuje się w akcje charytatywne, wspierając organizacje zajmujące się edukacją dzieci z mniejszych społeczności oraz rozwijając inicjatywy związane z ekologią. Jego pasje to również podróże, sporty ekstremalne i fotografia, które pozwalają mu znaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Obecnie, mając 25 lat, Matthew Williams kontynuuje rozwijanie swojej kariery, dążąc do tworzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych i angażując się w społeczne projekty mające pozytywny wpływ na świat.

-Jaka jest twoja definicja RP:odgrywaie prawdziwego życia

-Nick RP (imie i nazwisko postaci):Matthew Wiliams

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...