Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

<wekur> Apelacja o nick podczas statusu RP


wekur

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick:wekur
 

-UID: 7774
 

-Wiek RP: 22
 

-Wykształcenie: Technik Pojazdów Samochodowych
 

-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Ysera Chiba to niezwykła kobieta o imponującym zmysle technicznym i pasji do samochodów. Zdobywając tytuł technika pojazdów samochodowych w lokalnej szkole średniej, Ysera szybko wyróżniła się swoimi umiejętnościami w diagnozowaniu i naprawianiu pojazdów.
Ysera Chiba jest znana nie tylko ze swoich umiejętności, ale także ze swojej zdolności do radzenia sobie z najbardziej skomplikowanymi problemami technicznymi.
Jej warsztat zawsze jest uporządkowany, a narzędzia są zawsze na swoim miejscu, co świadczy o profesjonalizmie i dbałości o szczegóły.
Jednak Ysera to nie tylko mechaniczny ekspert. Poza pracą w warsztacie, pasjonuje się tunowaniem samochodów i uczestniczeniem w lokalnych wyścigach. Jest dumna ze swojej zdolności do dostosowywania pojazdów do indywidualnych potrzeb klientów, tworząc unikalne i potężne maszyny.
 

-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Ysera Chiba urodziła się w malowniczej miejscowości o nazwie Kizuna, gdzie jej rodzina prowadziła niewielki warsztat samochodowy. Odkąd była dzieckiem, towarzyszyła ojcu w warsztacie, podziwiając, jak naprawiał różnorodne pojazdy. Fascynacja maszynami i dźwięk narzędzi stały się integralną częścią jej dzieciństwa.
W wieku szesnastu lat, po ukończeniu lokalnej szkoły średniej, Ysera zdecydowała się kontynuować naukę w zakresie techniki pojazdów samochodowych. Zdobycie tytułu technika było dla niej ważnym krokiem w realizacji marzeń związanych z mechaniką samochodową. Wyjątkowa precyzja w diagnozowaniu i naprawianiu pojazdów szybko przyciągnęła uwagę lokalnych mieszkańców.
Po ukończeniu nauki Ysera przejęła zarządzanie rodzinnych warsztatem, podnosząc go na wyższy poziom profesjonalizmu. Jej umiejętności w naprawach i tuningowaniu samochodów stały się znane w regionie, przyciągając klientów z różnych zakątków miasta.
Jednak Ysera to nie tylko mechanik samochodowy. Po godzinach pracy w warsztacie pasjonuje się udziałem w lokalnych wyścigach samochodowych. Jej samochód, którym sama się zajmowała, zawsze był obiektem zazdrości na torze. Współzawodnictwo dostarcza jej nie tylko adrenaliny, ale także inspiruje do nowych eksperymentów z tuningiem.
Ysera Chiba jest dumna ze swojej zdolności dostosowywania pojazdów do indywidualnych potrzeb klientów. Jej warsztat to miejsce, gdzie z pasją łączy profesjonalizm i kreatywność, tworząc unikalne i potężne maszyny dla każdego klienta. Jej postawa wobec pracy i pasji do motoryzacji sprawiają, że jest cenioną postacią zarówno w środowisku motoryzacyjnym, jak i lokalnej społeczności.
 

-Jaka jest twoja definicja RP: To forma interakcji społecznej, w której uczestnicy przyjmują role postaci i wcielają się w nie, działając zgodnie z ich charakterystyką. RP często występuje w grach fabularnych takich jak fivem, rdr2, mta, zarówno na żywo, jak i online. ( grałem sporo w fivem'a byłem tam mechanikiem, medykiem oraz policjantem )
 

-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Ysera Chiba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...