Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Kanciano Apelacja o nick podczas statusu RP


.kanciano

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Kanciano
-UID: 7739
-Wiek RP: 31lat
-Wykształcenie: Dwayne Hadji posiada imponujące wykształcenie, które jest odzwierciedleniem jego nieustannego dążenia do zdobywania wiedzy i rozwijania się intelektualnie. Ukończył prestiżową uczelnię, zdobywając tytuł magistra w dziedzinie inżyynierii mechanicznej. Jego pasja do nauki i umiejętność logicznego myślenia sprawiły, że stał się ekspertem w swojej dziedzinie zdobywając uznanie i szaczunek branży.
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Dwayne Hadji to mężczyzna o imponującej posturze i niezłomnej determiinacji. Jego głęboko osadzone niebieskie oczy emanują pewnością siebie. a charakterystyczna broda dodaje mu powagi i męskiego uroku.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Dwayne Hadji pochodzi z rodziny o długich tradycjach w dziedzinie nauk ścisłych. Jego ojciec był cenionym profesorem matematyki, a matka pracowała jako wybitna chemik. Już od najmłodszych lat Dwayne był otoczony atmosferą nauki i odkrywania nowych rzeczy, co wzbudziło w nim ogromne zainteresowanie światem nauki. W czasie swojego dzieciństwa Dwayne spędzał wiele godzin w laboratorium swojej matki, obserwując jej eksperymenty i zadając mnóstwo pytań. To właśnie tam zrodziła się jego pasja do nauki i pragnienie zgłębiania tajemnic przyrody. Już w młodym wieku wykazywał niezwykłą zdolność do logicznego myślenia i rozwiązywania skomplikowanych problemów. Po ukończeniu szkoły średniej, Dwayne postanowił kontynuować rodzinne tradycje i podjął studia na renomowanej uczelni, gdzie skupił się na inżynierii mechanicznej. Jego determinacja i zdolności umysłowe przysporzyły mu wiele sukcesów akademickich, a także możliwość uczestniczenia w różnych projektach badawczych. Jednakże, pomimo swojego zamiłowania do nauki, Dwayne nie zapominał o innych aspektach życia. Był aktywnym członkiem społeczności studenckiej, angażując się w różne organizacje charytatywne i wolontariat. To doświadczenie pomogło mu rozwijać umiejętności przywódcze i empatię, co miało duże znaczenie w jego późniejszej karierze. Dzięki swojemu bogatemu backgroundowi, Dwayne Hadji stał się nie tylko wybitnym naukowcem, ale także człowiekiem o szerokich horyzontach i głębokim zrozumieniu świata. Jego rodzina i edukacja odegrały kluczową rolę w kształtowaniu jego osobowości i pasji, które nadal napędzają go do osiągania nowych sukcesów i odkrywania nieznanych obszarów nauki.
-Jaka jest twoja definicja RP:  RP, czyli Roleplay , to forma interaktywnej zabawy, w której inni wcielają się w fikcyjne postacie i odgrywają ich role w określonym fikcyjnym świecie lub scenariuszu. W RP uczestnicy tworzą historie, podejmują decyzje i reagują na wydarzenia, wcielając się w postacie o różnych cechach, umiejętnościach i motywacjach. RP może odbywać się zarówno w formie gier komputerowych, jak i w realnym świecie, na przykład podczas spotkań grupowych. To forma rozrywki, która pozwala na kreatywność, rozwijanie umiejętności interpersonalnych i eksplorowanie wyobraźni.
-Nick RP (imię i nazwisko postaci): Dwayne Hadji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...