Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prz3mek prośba o zdjęcie kary, ukarany przez administratora LegendaryManV8


essii7779

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Prz3mek
UID: 19935
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) Mute
Powód kary: upublicznianie danych osobowych, ogłoszenie na twitterze, spam
Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
Data nadania kary: 15:44:49 26.01.2024r. 
Data zakończenia kary: 15:44:49 25.02.2024r
Wyjaśnienie: 

Szanowna Administracja OUTRPG, Oraz drogi panie DXTJ 

Zwracam się do Państwa z prośbą o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji dotyczącej nadania mi mute na serwerze. Chciałbym wyrazić moje głębokie zaniepokojenie związane z tą decyzją i jednocześnie złożyć apelację w tej sprawie.

W moim przekonaniu mute, który mi został nadany, jest wynikiem nieporozumienia lub ewentualnego błędu. Chętnie przedstawię Państwu wszelkie informacje i dowody, które mogą pomóc w zrozumieniu kontekstu moich działań na serwerze. Jestem gotów współpracować w celu wyjaśnienia sytuacji i udowodnienia, że nie było moim zamiarem naruszenie zasad społeczności czy regulaminu serwera.

Zwracam również uwagę na kwestię nadania upubliczniania danych osobowych. Jeśli faktycznie popełniłem takie przewinienie, zobowiązuję się natychmiast usunąć wszelkie udostępnione dane osobowe oraz zastosować się do wszelkich zaleceń i kroków naprawczych w tej sprawie.

Bardzo zależy mi na uczestnictwie w społeczności OUTRPG, która stanowi dla mnie ważne miejsce do interakcji z innymi graczami i rozwijania moich pasji. Apeluję o sprawiedliwe rozpatrzenie mojej sytuacji oraz ponowne rozważenie decyzji dotyczącej mojego mute . 

Z góry dziękuję za zrozumienie i możliwość udzielenia mi odpowiedzi w tej sprawie. Jestem gotów na wszelką współpracę i rozwiązanie tej kwestii w sposób, który będzie zgodny z zasadami i wartościami społeczności OUTRPG.

Z poważaniem,
Prz3mek

Coś od siebie: 

  1. Chciał bym jescze raz bardzo przeprosić bardzo żałuję swojego głupiego zachowania i obiecuję że więcej taka sytuałcja nie będzie miała miejsca Serdecznie pozdrawiam 
  • Lubię to 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...