Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Odrzucona] Propozycja


Rekomendowane odpowiedzi

UID: 19961
Dlaczego mamy ją wprowadzić?: Bo by to oddało + duzo rp by lecialo. Oraz naprawienia pociagow przedstawiam ponizej ss
Dokładny opis propozycji: Oddanie starych cen rybaka oraz wyrzucenie magazynu i dodania spowrotem kosiarki i swepery.
Co by wniosło to do rozgrywki: Lepszą rozgrywke dla graczy.

mta-screen_2024-01-28_00-10-30.png

mta-screen_2024-01-28_00-10-19.png

Edytowane przez ownerkaleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako gracz serwera OutRPG, chciałbym wyrazić swoje zdanie odnośnie przywrócenia starych cen na rybaku. Uważam, że jest to pomysł niewłaściwy. Zarząd serwera od dłuższego czasu aktywnie pracuje nad poprawą gospodarki serwerowej, mając na celu zapobieżenie szybkiemu nagromadzeniu majątku przez graczy. Dążą do tego, aby osiągnięcie sukcesu na serwerze wymagało zaangażowania i wysiłku, co sprawia, że doświadczenie gry staje się bardziej satysfakcjonujące. Chociaż zrozumiałem, że niektórzy gracze mogą odczuwać nostalgię i chęć powrotu do poprzednich cen czy dostępności sweeperów oraz kosiarek, uważam, że obecna różnorodność możliwości zarobkowych, takich jak kopalnia, praca lotnicza, tiry, cysterny itp., stanowi integralną część dążenia do urozmaicenia rozgrywki. Warto podkreślić, że Pomimo pewnej monotoniczności niektórych prac, możliwość zdobycia około 100 rp w ciągu 30-40 minut jest, moim zdaniem, równowagą między wyzwaniem a dostępnością, co przyczynia się do bardziej satysfakcjonującego doświadczenia gry dla wszystkich.
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kosiarki i sweepery będą z powrotem jak śnieg zniknie xd co Ty chcesz śnieg kosić? Fazzi dobrze gada, rybak niech zostanie jak jest. Nie ma na niego żadnych wymagań zwykły nowy gracz ogarnie se wędkę od kumpla albo wypożyczy i ma pełno kasy, a na pracę dorywcze musisz poświęcić masę czasu żeby RP wbić. Powinny być jeszcze kolejne prace od większej ilości RP 5k 7k.

Edytowane przez bartas966.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...