Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick rp


_.mkz._

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: MikazzoRDM
-UID: 3838
-Wiek RP: 26
-Wykształcenie: Średnie
-Opisz swoją postać: Mark Smith to tajemniczy i zręczny osobnik o niezwykłym spojrzeniu i charakterze. Jego zainteresowania obejmują szeroki wachlarz dziedzin, od sztuki po sporty ekstremalne. Jest bardzo samodzielny, ale także otwarty na współpracę z innymi.
-Background postaci: Mark Smith wychował się w wielkim mieście, gdzie szybko nauczył się radzić sobie w różnych sytuacjach. Miał trudne dzieciństwo, ale dzięki temu stał się silniejszy i bardziej zdeterminowany. Od najmłodszych lat pasjonował się grami komputerowymi i eksploracją nowych miejsc. Jego życiowym celem jest odkrycie własnej drogi i znalezienie swojego miejsca w świecie.
-Jaka jest twoja definicja RP: Dla mnie RP to szansa na wcielenie się w rolę innej osoby i eksplorację wyobraźni. To także możliwość budowania relacji z innymi graczami i tworzenia wspólnych historii.
-Nick RP (imię i nazwisko postaci): Mark Smith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...