Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Absolwenta i na Mariusza123


Bazyl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Patryk.123
Nick osoby oskarżonej: Absolwent,Mariusz.123
Powód napisania skargi: Logout podczas zgonu na DM | zabójstwo supporta na duty
Godzina zdarzenia: 19:40-20:00
Dokładna data zdarzenia: 25.10.22
Opis sytuacji: Ogólnie jeździmy sobie po dm'ie z @Masnybazyl szukamy dilera, przejeżdżając obok stacji usłyszeliśmy strzały potem zauważyliśmy typa na dachu który ładował do mnie, zabił go @Masnybazyl podbiegając do niego widzieliśmy jego nick bylismy przy nim gdy zrobił reloga. Potem wezwaliśmy Administrację przyszedł Stasiu i mówiliśmy mu co i jak, czekaliśmy dopóki się nie zaloguje ten upoś. Gdy był w czasie logowania, zrobiliśmy mu ss, zrobił drugi raz reloga, następnie wbija jego kolega jakiś tam Mariusz123 zabił on Stasia i Masnego bazyla ja wtedy go szukałem gdy dostałem informację że kolega został zabity przyszedłem do niego go podnieść, bardziej spróbować go podnieść bo się to nie udało zabił mnie. Potem loguje się do gry Absolwent podnosi go Mariusz123  i lutuje wszystkich dodam jeszcze że był wtedy jeszcze jeden członek administracji Mikey. Leżeliśmy wszyscy w czwórkę. Wstał pierw @masnybazyl podniósł mnie i staliśmy w czwórkę nie wiedząc co sie dzieje. Chłop zlutował Stasia z dziesięciu sztuk konta diamond na 7 dni.
Coś od siebie:  Dla mnie to jest bezsensu, zabijamy chłopa robi reloga wzywamy administrację by nam pomogła oni odwalają takie coś. Zabijają nas i mówią na vc że my słabi do tego nas poniżają. Dostał bana na 3 dni za zabicie Admina gdy miał reporta, a gdzie relog  czy zlutowanie go podczas rapsa?

Nick z serwera:MasnyBazyl

Nick osoby oskarżonej: Absolwent,Mariusz123
Powód napisania skargi: Logout podczas zgonu na DM | zabójstwo supporta na duty
Godzina zdarzenia: 19:40-20:00
Dokładna data zdarzenia: 25.10.22

Opis: Gdy jedziliśmy na dm'ie szukalismy dilera i widzieliśmy że gościu celuje do nas z dachu i strzela to najzwyjaczniej w świecie go rozstrzelałem podbiegam do niego sprawdziłem po nicku a to Absolwent i zrobił Reloga i napisał do Mariusza123 żeby przyjechał mu pomóc rozstrzelał nas i Stasia i MikeY podczas interwencji administracji podczas reloga Absolwenta zlootował Stasia z 10 kont diamond na 7dni narkotyków M4 itp.Wyzywa nas że to my łamiemy regulamin dm i serwera i że jesteśmy miernotami i śmieciami więc licze że administracja i gracze OutRPG podpieli się do tej skargi bo każdy na nich narzeka i nikt nic z tym nie robi prosze o rozpatrzenie tej skargi w rozsądny sposób 

Zrzut ekranu (32).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...