Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN Smolarek prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8


.smolarek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Smolarek
UID: 1356
Typ kary: BAN
Powód kary: Obraza administracji w reporcie.
Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
Data nadania kary: 2024-01-20 00:27:54
Data zakończenia kary: 2024-02-04 00:27:54
Wyjaśnienie: Witam 20 stycznia zostałem ukarany banem na 15 dni. Ogólnym powodem bana jest to że napisałem reporta "Ciągnij kichę za tego muta" ale od początku jeździłem z dwoma znajomymi z organizacji kierowaliśmy sie w strone mechanika w LV gdy dotarliśmy na mechanika jedno z miejsc było zajęte i kolega który prowadził uderzył w ten samochód który stał i sie jeszcze naprawiał po uderzeniu ziomek wyjechał i jakiś inny gracz miał jakiś problem i zaczął sie do nas przyczepiać że uderzyliśmy w te auto które jeszcze sie naprawiało doszło do sprzeczki, gdy wyjechaliśmy z mechanika ten gracz chyba ksero1337 o ile sie nie mylę napisał "sklej już" jakoż iż już wyjechaliśmy z mechanika napisałem na twt Ksero1337 (o ile sie nie myle) Ciągnij kichę i wtedy dostałem mute na 8h. Następnie napisałem reporta a siebie i w treści reporta napisałem "Ciągnij kichę za tego muta" i wtedy zrozumiałem co napisałem i chciałem napisać reporta że przepraszam ale nie zdążyłem ponieważ LegendaryManV8 wkleił mi bana na 15dni.
Coś od siebie: Żałuje że taka sytuacja miała miejsce i z mojej strony chciałbym przeprosić gracza do którego obraziłem na twt a także administracje którą obraziłem w reporcie. Mam nadzieje że moja apelacja zostanie pozytywnie rozpatrzona. Jeszcze raz przepraszam że taka sytuacja miała miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...