Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora Kubson1.


sapphire69k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Szafirek 
Nick osoby oskarżonej: Kubson1
Powód napisania skargi:  Niewłaściwe zachowanie wobec gracza.
Godzina zdarzenia: 2024-01-28 18-50
Dokładna data zdarzenia: 18-50
Opis sytuacji: Kubson1 na siłę wytepał mnie z własnego samochodu gdy w nim siedziałem , by pracownik ERS siłowo mi zabrał samochód :) 
Dowody: 

 

 

https://imgur.com/KrkljdN

https://imgur.com/emCkwRB


Coś od siebie:  Tak nie powinno być, tak się nie robi. 

Edytowane przez sapphire69k
ssy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochany graczu niestety ale wideo jest zmanipulowane ponieważ nie widać początku filmu na którym by było widać że wsiadłeś do pojazdu w momencie w którym pracownik ERS próbował odholować auto
i to po pierwsze po drugie dostałem potwierdzenie od moderatora @okikosekże nie było cię w pojeździe w momencie w którym pracownik ERS podpiął linke po trzecie i ostatnie mam dowód że nie było cię w pojeździe w momencie w którym został on podpięty. Z pojazdu wyciągnąłem cię dlatego że utrudniałeś prace ERS za co mógłbym ci dać kicka lecz tego nie zrobiłem. Pozdrawiam

image.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kubsoneeq napisał:

dobrze jaki w takim razie masz argument na ss którego podesłał mi pracownik ERS na którym widać że ewidentnie nikogo nie ma

 

Byłem tam i wszystko widziałem gracz mówi prawdę był przy aucie stał 1m od auta gdy ERS scholował mu po hamsku autko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wyeu napisał:

Byłem tam i wszystko widziałem gracz mówi prawdę był przy aucie stał 1m od auta gdy ERS scholował mu po hamsku autko 

Pozucone auto jest dopiero po 15min się scholowywuje takie auto a tu widać ze gracz siedzial minute przed scholowaniem  image.png.803c4d952344989d0aa4fa35f7a3ec13.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...