Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Moderator Kubson1


wyeu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Reiss
Nick osoby oskarżonej: Kubson1
Powód napisania skargi:  Zwyzywanie mnie od Dzi...
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 28.01.2024 22:20
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>  28.01.2024 22:20
Opis sytuacji: Jechałem za sapd i kubson1 powiedzial do mnie niemiłe słowa. Zwyzywał mnie, moją osobę poczułem się w tamtej chwili nie miło :(.
Dowody:  https://youtu.be/hGOqTfGK8WY
Coś od siebie: Myślę ze jako moderator kubson1 nie powinien pisać takich zeczy do graczy, było to niemiłe zachowanie które uraziło moją osobę. Liczę na pozytywne rozpatrzenie skargi 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wyeu napisał:

Nick z serwera:  Reiss
Nick osoby oskarżonej: Kubson1
Powód napisania skargi:  Zwyzywanie mnie od Dzi...
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 28.01.2024 22:20
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>  28.01.2024 22:20
Opis sytuacji: Jechałem za sapd i kubson1 powiedzial do mnie niemiłe słowa. Zwyzywał mnie, moją osobę poczułem się w tamtej chwili nie miło :(.
Dowody:  https://youtu.be/hGOqTfGK8WY
Coś od siebie: Myślę ze jako moderator kubson1 nie powinien pisać takich zeczy do graczy, było to niemiłe zachowanie które uraziło moją osobę. Liczę na pozytywne rozpatrzenie skargi 🙂

Kochany graczu po 1 skarga jest złożona w złym dziale ponieważ byłem na duty sapd nie adm po 2 czemu nie podesłałes reszty clipów na których by było widać jak chamsko zacząłeś taranowac mój radiowóz w którym siedział razem z mną @vexonekkqktóry może potwierdzić że wielokrotnie nas taranowałeś a więc się wkurzyłem ponieważ przez twoje tarany musieliśmy się 2 razy naprawiać oraz gubiliśmy pościg co racja to racja że moje zachowanie nie było na miejscu lecz twoje nie było lepsze ponieważ widać na clipie żże w momencie w którym zobaczyłeś nieoznakowany radiowóz specjalnie go wyprzedziłeś a następnie zachamowałeś po czym udałeś się w naszą strone i zacząłeś nas taranować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...