Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Absolwent i Mariusz123


szklanker

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: SHANKER
Nick osoby oskarżonej: Absolwent, Mariusz123
Powód napisania skargi: Zabijanie poza strefą DM, CBK w stronę graczy i administracji, działanie na szkodę serwera bugując ekwipunek (przyznanie się), przejmowanie rdzennych terenów innych organizacji.
Godzina zdarzenia: 19:11
Dokładna data zdarzenia: 25.10.2022
Opis sytuacji: Przejeżdżałem wraz z znajomym obok strefy DM, gdy nagle dwóch graczy z organizacji przestępczej zaczęli oddawać strzały w naszą stronę (byliśmy poza strefą DM regulamin organizacji tego zabrania), zabijając nas przy tym. Po chwili zabili trzecią osobę, która była poza strefą, tłumacząc się że była to prowokacja. Przy długiej rozmowie z supporterem @StrusAzjatycki przyznali się do bugowania kodów premium oraz sprzedawanie wędek, których gracze nie otrzymywali. Ponadto zaczęli obrażać administrację serwera jak i zwykłych graczy. Jak na załączonych screenach można zauważyć, organizacja oskarżonych przejęła 2 rdzenne tereny innych organizacji, co jest zabronione.
Dowody:  film na yt + 4 ss'y
https://imgur.com/a/Numy0A3

Coś od siebie: Liczę na sprawiedliwy wymiar kary dla oskarżonych, pozdrawiam administrację.

Edytowane przez SHANKER
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...