Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] Seth prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Sylwek


najman

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Seth
UID: 4901
Typ kary: MUTE
Powód kary: CBK.
Nick członka administracji nadającego karę: Sylwek
Data nadania kary: 2024-01-28 23:38:56
Data zakończenia kary: 12h
Wyjaśnienie: witam dostałem muta za nie wiem co ponieważ administracja nie wyraziła chęci współpracy ze mną. nie napisałem nic złego dziś oprócz 4 słów które mogą byc brane za przekleństwa. I zostałem ukarany przez wyżej podanaego administratora. Może pan Sylwek wzioł za bardzo moje słowa do serca "policja to jeb nie powiem co" nie użyłem tu ani jednego słowa które miało by obrażać policje. Jednak bardzo zdziwiła mnie niechęć adminiistracji do pomocy graczą bo teraz nie wiem czy jestem zmutowany za napisanie tego co wyżej czy może za inne rzeczy. Jest to niepokojący fakt ponieważ nie wiem już który administrator chce pomagać a który tylko siedzi w tej administracji aby uprzykrzać ludzią życie.
Coś od siebie: Nie będe przepraszał bo nie wiem za co ponieważ administracja nie chce mi powiedziec za co dostałem tego muta CBK to może być wszystko. I z tego miejsca chcaiłbym oznajmić iż jest to nie fair wobec graczy takie zachowanie administracji. Nawet policja irl powie ci za co zostałeś zatrzymany a tu dalej nie wiem za co i nie wiem w jakim kierunku mam sie poprawić aby nie popełniać więcej tego typu błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie zapytałeś za co dostałeś karę. Ową karę dostałeś za całokształt twojego zachowania, każdy widział twoje niecenzuralne wypowiedzi. Do tego przypomnij sobie sytuację na doherty, jakie słowa skierowałeś w stronę policji. Za to z automatu powinien być mute, a ja Was tylko upomniałem o zachowaniu kultury. Z kolei ty odpowiedziałeś, że kultury to możesz ty mnie nauczyć. Więc o jakim dręczeniu gracza my rozmawiamy? Przemyśl swoje zachowanie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałem na reporcie 27bary odpisał że nie musi pokazywać za co to mute. A na doherty to była taka sytułacja na vc gdzie nie było żadnego policjanta każdy sie tam cos zaśmiał ale to nie miało urazić policji bo żaden z policjantów o tym nie wiedział gdzie to było spontanicznie rzucone jak policja przejechała. ROZUMIEM gdybym to napisał na twt ale to był taki inside joke pomiędzy 3-4 osobami. a pozatym gadałem o tym że moge cie nauczyć kultury starożytnych inków a nie że kultury cie moge nauczyć kolejny żart który jest uznany za znieważenie. Ogólnie dodam tak ja więcej żartuje niż kogoś obrażam ale rozumiem że może być to brane jako obelga dlatego może ten mute słuszny ale nie sądze aby to było aż tak szkodliwe.  Ale przynajmniej dowiedziałem sie za co mam mute a nie słucham bezsensownych odpowiedzi typu "nie mamy potrzeby ci tego gadać sam sie domyśl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak manipulować to są czyste fakty ale problemem jest na tym serwerze za bardzo branie wszytskiego na poważnie i uznawanie za przeklęństwa takich słów ktore nie są aż tak wulgarne. A pozatym czy wplecienie raz pare razy jednego wulgarnego słowa na całe zdanie gdzie pewnie nikt nie zwróci na to słowo uwagi jest złe. Mi chodzi o to że próbujecie być poprawni jakbyście reklamowali jakiegoś t mobila albo samsunga że wam zakazują takich słów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro mało kto łapie twoje żarty, może warto przestać ich nadużywać? rozumiem twoją wypowiedź, lecz dalej nie rozumiem o jakim dręczeniu rozmawiamy. dostałeś jednego warna za słowa, już wtedy powinna ci się zapalić lampka że robisz coś nie tak. nie ja ustalam zasady, doskonale o tym wiesz. na ten moment mnie przekonałeś, lecz już teraz zapewniam ci to, że jeżeli takie sytuacje będą się powtarzały, kara będzie 2 razy surowsza. miłej nocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...