Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

F4zzi Apelacja o nick podczas statusu RP


f4zzi03

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick:F4zzi
-UID: 10609
-Wiek RP: 28
-Wykształcenie: Grand Valley State University 
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Jacob Lautner to doświadczony prawnik, który wyróżnia się zarówno w dziedzinie prawa karnego, jak i cywilnego. Jego wyjątkowe umiejętności retoryczne i biegłość w analizie prawniczej sprawiają, że jest niezwykle skutecznym obrońcą i reprezentantem klientów. Zawsze elegancko ubrany, z wyraźnym zmysłem sprawiedliwości,
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): 

Jacob Lautner, choć dzisiaj znanym prawnikiem, to jego życie zaczęło się w skromnych warunkach. Pochodzi z rodziny, gdzie obowiązywała zasada, że wartość prawdy i sprawiedliwości są fundamentem życia. Wczesne lata spędzone w małym miasteczku zainspirowały go do późniejszych dążeń ku karierze prawniczej.

Po ukończeniu studiów prawniczych, Jacob zdobywał doświadczenie w renomowanych kancelariach, a potem postanowił otworzyć swoją własną praktykę. Jego pasja do obrony słabszych, sprawiedliwej walki o prawdę i wolę niesienia pomocy tym, którzy tego potrzebują, kształtowały go jako prawnika.


-Jaka jest twoja definicja RP: to dla mnie sposób interakcji wirtualnej, w którym gracze wcielają się w określone postacie, starając się jak najwierniej odzwierciedlić ich charaktery.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Jacob Lautner

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...